2737
2734

مثلا سند خونه، ماشین، زمین یا هرچیز دیگه ای...

میخاستم بدونم ایا رفتار خاصی دارین که همسرتون تا این حد بهتون اعتماد کرده؟

من اقایونی رو میشناسم با اینکه همسرشون پا به پاشون کار میکنه ولی موقع خرید چیزی سند بنام اقاس

و برعکس خانمای خونه داری رو دیدم به لحاظ مالی فعالیتی ندارن ولی همسرشون با نهایت ادب و احترام نصف خونه رو بنامشون میزنه

سیاست خاصی پشت اینکاره؟؟؟

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

ن چرا سیاست

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خونه به ناممه چون وام باید به نام من میبود 😐😐😐

اما بارها از شوهرم پرسیدم اگه مجبور نبودی بازم به نامم میکردی گفت شاید یکی دو سال اول ازدواج نمیکردم اما الان ۳ دونگ رو حتما میزدم به نامت 

به مرد بستگی داره به نظرم

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
2731

همسایه مون هر روز خونه شون دعوا بود مرد اصلا زن قبول نداشت زن هم همیشه از بدی مرد میگفت ولی خونه به نام زن بود با اینکه خونه دار بود مرد میگفت من اگر اتفاقی برام بیفته زن و بچه ام نباید اواره بشن 

این به سیستم مرد بستگی داره 

نه نیس 😂😂 

پدرشوهرم به همسرم گف باید خونه و زمین بزنی به نام زنت اونم زد😂😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2738

کاری نکردم، از اول تفکرشون این بود که هر چیزی به دست میاد برای هر دو نفره

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نه نیس 😂😂  پدرشوهرم به همسرم گف باید خونه و زمین بزنی به نام زنت اونم زد😂😂😂

واسه من میگن نباید زد بلکه زن یوقت پا به راه کج بزاره منحرف بشه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2706