2737
2739
عنوان

خانومایی که دوتا بچه دادن بیاین کمک توروخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 88 پست

عزیزم

یک کارگر بگیر از صبج بیاد تا ظهر کارارو کنه

شمام استراحت کنی و بکم بخوابی

من قرار خودم اینکارو کنم

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این شادام یه طرف اصلا یه وضعی داریم که نگو

خدا به داد دلت برسه فقط من بازم اولی 5سالشه مدرسه ی نیس اما خوب نق نق میزنه 

درد دارم درد تنهایی به دکتر بگویم کجایم درد می‌کند که مسکن ننویسد نمی‌خواهم تسکین یابد میخواهم برود 😓😓😓
کمبود خواب فراوون دارم خیلی عصبی شدم

منم همینطور بودم...افسردگی گرفته بودم و تا یک ماه خواب نداشتم....ولی خب گذشت و با خودم میگم چرا لذتی از اون روزا نبردم؟؟چرا بچه رو کمی به باباش نسپردم ؟؟ و هزار تا چرایه دیگه...یچه رو خوب شیرش بده و بسپر به بابا یا خواهر یا مادرت...یه دوساعتی بخواب و دمنوش آرامیخش هم بخور...این روزا میگذره

❤🧡💛💚💙💜🤎🖤
2731
عزیزم یک کارگر بگیر از صبج بیاد تا ظهر کارارو کنه شمام استراحت کنی و بکم بخوابی من قرار خودم اینک ...

دلت خوشه آ خواهرمن همه وضع مالیشون خوب نیست که واقعا سخته تواین شرایط گرونی

۷سال

۷ سال خوبه که من بچه اولم ۳ سال و نیمش بود بچه دومم به دنیا اومد مدیریتی تو اداره خونه زبون زدن همه حتی همسایه ها شده بود با دوتا بچه خونه برق میزد خودم تمیز و مرتب و آرایش کرده رمز موفقیتم هم این بود صبح زود بیدار میشدم قبل بیدار شدن بچه ها همه جارو تمیز میکردم غذا میپختم همین

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2738
2706