2737
2734
کاپشن شلوار شال کلاه

چندماهش بود؟؟؟

کاپشن بهتره یا سرهمی؟

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به میزان سرمای منطقه داره.ما جنوبیم کاپشن براش نگرفتم لباس بیرون با کلاه و جوراب یا با قنداق فرنگی بردم یا لای پتو پیچیدم

دختر خواهر شوهرم یک دختربچه ناز پنج شیش ساله هستش که مبتلابه سرطان خون شده لطفا با دل های پاک تون برای سلامتیش و شفا یافتنش دعا کنید و سوره حمد بخونید و صلوات بفرستید تا دل یک مادر نگران رو شاد کنید. ان شاءالله خدا به بچه ها تون سلامتی بده
2728
فقط کاپشن یکسره  خیلی راحته هم بچه مرتبه هم پهلوهاش پوشیدس با کاپشن شلوار همش باید کاپشن و پای ...

کاپشن بهتره برا بیرون یا سرهمی معمولی

هنوز تو ذهنم ادامه داری .....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2738
کاپشن

کاپشن بهتره یا سرهمی معمولی

سرهمی بگیری هم خوبه خب، من لباسای گرم خونگیشو میپوشوندم و میپیچیدم تو پتو و یه کلاه گرم سرش میکردم م ...

چندماهه بود

کاپشن سرهمی و پتو وکلاه

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
چندماهش بود؟؟؟ کاپشن بهتره یا سرهمی؟

عزیزم فقط سرهمی.من واسه بچه هام تو این سن فقطسرهمی جواب میداد.خیلی عالیه.مخصوصا واسه بغل کردنشون.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2706