2733
2739
عنوان

چادریا بیاین نظر بدین 😁😁

531 بازدید | 86 پست

بچه ها یه چادر پیشنهاد بدین برای لاغرا که بهسون بیاد و اینکه جنس خوب چجور جنسیه ... که مثلا چروک نشه پرز جمع نکنه و دیگه اینا .... ممنون میشم اگه جواب بدین 😁 و کمک کنین

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مدل صدفی خعلیی خوشگله😁

چجوریه

تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسخ ها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم 
2728
2738

چادر دانشجویی اینا بیشتر به لاغرا میاد یا تپلا ‌؟

من تقریبا لاغر و ریزه میزم بنظرتون چه چادری اگه بخوام بخرم بخرم؟🤔

به نظر من عربی اینا خوبه ... ولی خو خودمم نمیدونم 😁😁 چه بسا یه چیزی فکر کنیم خوبه اما بد باشه 😂😂 گفتم یه نظر خواهی هم بکنم هالا ببینم چجوره 😂

2706