2733
2739
عنوان

بنظرتون جمع کنم برم خونه بابام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 778 بازدید | 67 پست
😐انقدر بدم میاد مرد میگه بیا ببرمت دوماه 😐 😰 باید اصرار کنه نه نرو 

اخه چیکار کنه میبینه هر روز کارم شده گریه زاری . منم بدم میاد بگه نرو اینجوری لج میکنم میگم نه میرم حالا که اینجور شد😆

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 
خوب بگو مادر یا خواهرت بیان پیشت

نمیشه موقعیت ندارن 

کاش نی نی سایت همونجور که اسمشه واقعا تبدیل میشد به سایت مخصوص تبادل نظردرمورد نی نی وبارداری و تاپیک های خاله زنکی ممنوع میشد ولی حیف اونجور تاپیکا کسی نمیاد وهمه دنبال خاله زنکای زندگی دیگرانن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ازین زنا نبودم دو دستی شوهرمو چسبیده بودم همه به بچه هام میرسیدم هم شوهرم هر جا میرفت دنبالش م ...

ن خو دوماه خیلیه.. حرف دوهفته ک نیس. خونه زندگیتو ول کنی بری دوماااااه.. اونم 6 ساعت رااااه.. یه ساعت نیس ک هر هفته بیاد

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎
اینجور حرفا خیلی بهم استرس میده کلا 

😐wtf

خدایا حس میکنم حرفم بهت نمیرسه پس اینجا برات مینویسم لطفا کارمارو حل و یه نی نی بهم بده ! سال بعد که این پیامو میبینم امیدوارم لبخند بیاره به لبم 😍😍
2731
ما ۴ سال عقد بودیم دور از هم عادی شده یه جورایی😄

نمیدونم گلم هر جور راحتی.. من ک دوماه نمیزارن برم.. شده 20 روز با دخترم  رفتم ها ولی دو ماه خیلیه واسه من

هرچی هستی خر نباش قانع به کم نباش 😎😎

[QUOTE=174205180]واااای طبقه ۵  بدون آسانسورم مگه داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا آسنانسور نذاشتن براش؟؟؟ ما طبقه ۳ هستیم 

وقتی ارزون بود اسانسور پولشو گرفتن از همه خرج کردن الان گرون شده میگن دوباره باید پول بدین 

2738
من ازین زنا نبودم دو دستی شوهرمو چسبیده بودم همه به بچه هام میرسیدم هم شوهرم هر جا میرفت دنبالش م ...

اگه بخواد کاری بکنه من باشمم میکنه اگه خیانت تو کارش باشه مکان جور کردن چیزی نیس فقط منتظر خونه خالی من‌نیس که . من معتقدم مرد بخواد کاری کنه میکنه ربطی به تنهاییش نداره

این چیزا شخصیه نمیشه از کسی نظر  خواست جاریم هم زمان حاملگی هم بعد زایمان هم الان که بچش بزرگه دایم میره شهرستان ۲ یا ۳ یا ۴ ماه شایدم بیشتر بمونه باخواهراش و مادرش خوشه شوهرش دایم سرکاره جاریم  عاشق شهرستانه اصلا از تهران خوشش نمیاد خیلی بیتابی میکنه شوهرش دایم زن و بچه اش رو میبره شهرستان . برادر شوهرم خیلی وقتها تنهاست میره پیش مادرش میمونه جاریم هم پیش خونوادش واسم عجیبه وقتی جاریم اینقدر خونوادش رو دوست داره چرا ازدواج کرد اونم راه دور؟ ولی من برعکس اصلا حوصله خونه بابامو ندارن بیشتر حوصله ام سرمیره دلم میگیره تو خونه خودم سال تاسال بمونم بیرون نرم راحتم ولی یک ثانیه خونه بابام واسم سخته بمونم دلم میگیره باید ببینی خودت کجا راحتی هرکی یه جایی راحته منو جاریم متضاد همیم

2706