2733
2734
عنوان

یه مشورت دارم باهاتون بیاین

229 بازدید | 21 پست

ماشینمون تیبا هس ۹۰مدلشه پارسال خریدیم شوهرم خیلی عاشقه ماشین اسپرت و تمیزه فک کنم از پارسال تا الان ۶ملیون خرج کرده براش روکش وسایل سیگنالیو....بیمه ماشینمون تخفیف نداره عید باید دوملیون پنصد بدیم برا بیمش و بدنش چند تیک خراش داره که صافکار ۱ملیون میخاد شوهرمم فعلا کارنمیکنه الان پدرمادرش میخان برا خودوشون یدونه پراید بخرن شوهرمم یدونه از دیوار براشون پراید ۷۶مدلشه پیدا کرده اسپرته و خوبه بدنش خراشی نداره شوهرم میگ اونو بخرن بدن ب ما ما تیبارو بدیم ب اونا از بار بیمه و بدنش خلاص بشیم نمیدونم ک شما چی میگین من دودلم اخه پراید پایین تره ادم میسوزه ته دلش ۲ملیون بیمه ۱ملیون بدنش نظر شما چیه

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه اخه پرايد ٧٨ با ٩٠ عوض بشه به خاطر دو ميليون

عزیزم شوهرم کار نمیکنه فعلا کار هم بکنه حقوقش دوملیون پنصد هست اخه چی کنیم 

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
عوض نکنیم ینی

ن شوهر منم همینه اینقد حرص میخورم همش میگه ده ملیون بدم رینگ نمیدونم چقد بدم چی اخه ده تومن رینگ رو ماشین ب چ درد میخوره ده تومن میدیم سکه

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
2738
ن شوهر منم همینه اینقد حرص میخورم همش میگه ده ملیون بدم رینگ نمیدونم چقد بدم چی اخه ده تومن رینگ رو ...

وای شوهرم نگو دیونم کرده با رینگ اینم میگ ۶ملیون بدم رینگ منم دعواش میکنم پول میده خابیده میکنه ماشینو مدال میخره کلاه اویزون میکنه ازش چند نوع سینگال خریده دیونم کرده

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
عوض نکنیم ینی

بیمه اون پراید کی هست؟

اونم باید به وقتش بیمه شه

اونوقت برای اون میخواید چکار کنید؟!

اختلاف قیمت پراید ۷۶ با تیبا ۹۰ چقدره؟!

این اختلاف قیمت رو میخواید ازشون نقد بگیرید؟( کمک خرجتون شه؟)

شوهرت وقت اسنپ کار کردن نداره؟

طلا بفروش  ماشينو بفروشيد اگه استفاده نميكنيد  يا بيمه نكن ☺️

بدون ماشین داغونیم بابا همش بیرونیم اخه ماشین ب اسم پدرشه پدرش خریده برامون

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
وای شوهرم نگو دیونم کرده با رینگ اینم میگ ۶ملیون بدم رینگ منم دعواش میکنم پول میده خابیده میکنه ماشی ...

عشق ماشینن دیگه هی میگه اخه رینگ چیه بابا یچیز رو لاستیک مهم نیست واقعا ولی ادم بده سکه ای چیزی پس انداز میشه

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
 بیمه اون پراید کی هست؟ اونم باید به وقتش بیمه شه اونوقت برای اون میخواید چکار کنید؟! اختلاف ...

مال پراید کمتره تخفیف داره بیمش

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘

اگه اشنایی دارین‌ یاخانواده خودتون ازش قرض بگیریدبعدبهش پس میدن حیف ماشینتونوبخاطردوسه میلیون ازدست بدین

پسرنازم😔 ازروزی که ازپیشم رفتی من مردم نمیدونم کجای🖤😭ازخدافقط تورومیخوام فقط تورو💔پسرنازم کجای دلم داره میترکه از دوریت 😭پسرم تقصیرمن نیست که وضع مالیم خرابه و وپولدارنیستم ببخش منوپسرم منوببخش توروخدا😭میدونی پسرم من میرم نظافت روزی۸۰پسرنازم من هرچی کارمیکردم فقط واسه توخرج میکردم وخواهم کرد خداشاهده من حتی برای خودم یه ادامس نمیخریدم چون تومهم بودی منوببخش که نتونستم بیشتر ازحد توانم کارکنم🖤🖤🖤💔💔💔پسرقشنگم من نتونستم۳ساله یه کاپشن واسه خودم بخرم چون تومهم بودی شکمت ولباس وپوشک بایدتهیه میکردم وتومهم بودی وهستی💔پسرم بشدت دلتنگتم دارم دق میکنم 😭😭💔کاش برگردی پیشم😭😭قول میدم دوبرابرکارکنم ونزارم کمبودی داشته باشی😔😔😔پسرنازم من هرروز وهرشب میرم سرکوچه به امیداینکه برق خونه بابات روشن بشه وبفهمم اومدی روستا🙂🙂پسرقشنگم هرشب باچشم گریون میخوابم😔کوچولوی نازم نزار تو حسرت خوابیدن توبغلت بمیرم شب وروز لباسهات پیشمه واشک میریزم میدونی من هیچکسوندارم جزتو خدایاحداقل پسرموبهم برسون هیچ آرزویی ندارم پسر قشنگم مامانی داره میمیره از دوریت بخدا...بقران دارم دیوانه میشم کاش بمیرم واین دردونکشم پسرمممم🖤💔پسرم جووونم به فدایت خیلی میخوامت😭😭پسرم خیلی دوست دارم 
2706