2733
2739
عنوان

من لوسم یا مامانم داره زیاده روی میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1166 بازدید | 95 پست
بحثشون کنکور نیست میگن: فک کنیم تا 30 سالگی بچه ای سفت می گیریمت میگن باید به اون شعور برسی اینکار ...

کنکور خوب بده یه رشته خوب قبول بشی بتونی کار پیدا کنی مستقل میشی ✋🏿

مثل بعضیا تو‌لندن بزرگ ‌نشدم امضا انگلیسی بزارم 🙄😏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کنکور خوب بده یه رشته خوب قبول بشی بتونی کار پیدا کنی مستقل میشی ✋🏿

نمیدونم چجوری بگم

ای کاش میشد وویس داد کلی باید تایپ کنم

میگن باید مستقل باشی باید با اعتماد به نفس باشی قوی باشی خم به ابرو نیاری خودشون میگننن

ولی میگن این دو سال بدجور سفت می گیریمت

همشو خوندم از نوشتن و حرفات معلومه پخته و عاقل هستی و اینم بخاطر سختگیری های بجای مادرته شک نکن گلم 

حق داره مادرت زمونه خیلی بد شده حرفش گوش کن 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2731
همشو خوندم از نوشتن و حرفات معلومه پخته و عاقل هستی و اینم بخاطر سختگیری های بجای مادرته شک نکن گلم& ...

منظورم سختگیری راج مهمونی و بیرون رفتن و دوستات هس

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
همشو خوندم از نوشتن و حرفات معلومه پخته و عاقل هستی و اینم بخاطر سختگیری های بجای مادرته شک نکن گلم& ...

میدونم خوبم رو می خواد میدونم میترسه

ازش گله ای ندارم

ولی دارم خسته میشم از مسخره شدن و تنهایی 

میترسم عقده ای بشم و به خودم صدمه زده بشه

ناراحتم که این چند سال لذت بخش 16 و 17 سالگی رو باید تنها بدون هیچ چیزی بشینم خونه

از این دلم گرفته

میدونم خوبم رو می خواد میدونم میترسه ازش گله ای ندارم ولی دارم خسته میشم از مسخره شده تنهایی  ...

این سنو ب سلامتی عبور کنی بقیه حله الان دیکه بااومدن کرونا همه عین هم شدن و بیشتر تو خونن حوصله کن و صبور باش

نمیدونم چجوری بگم  ای کاش میشد وویس داد کلی باید تایپ کنم میگن باید مستقل باشی باید با اعتماد ...

خو این ۲ سال رو بساز کنکور یه رشته خوب قبول شدی میری مستقل میشی

اینم‌مد نظر داشته باش اونا تجربه بیشتری دارن  کاری رو الکی نمیکنن

2740

حق با شماست عزیزم و مادر پدرتون زیاده روی می کنن. احتمالا یه مقدارش به این خاطره که طلاق گرفتن روی روش های تربیتی درست نمی تونن به توافق برسن و با این روش ساده و. بی دردسر محدودیت مطلق خودشون رو خلاص کردن.

شما بهترین کاری که می تونی بکنی اینه که به خوب درس خوندن ادامه بدی و بری یه دانشگاه خوب، ترجیحا هم یه شهر دیگه. اون موقع می تونی اختیار زندگی خودت رو دستت بگیری و با معیارها و اصول خودت زندگی کنی. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
اینم بدونین من هیچوقت هیچی از پدر و مادرم نخواستم هرگز. نه که غرور باشه یعنی احترام نگه داشتم و تشک ...

به نظرم همین که گوشی های این طوری نداری خیلی خوبه چون گوشی با توجه به فضای مجازی تو را خیلی درگیر خودش میکنه و دیگه اون ادم درسخوان نخواهی بود تازه اونایی که رتبه هاشون خوب بوده هر سال گوشی نداشتن گوشی انچان چیز مهمی که فکر میکنی نیست بهترهکه نداری بعد به هر کسم بهت اینطوری میگه بگو خودم دوست ندارم الان داشته باشم انشالله وقتی رفتم دانشگاه بهترینش میخرم

یه کاربر قدیمی💖❤
این سنو ب سلامتی عبور کنی بقیه حله الان دیکه بااومدن کرونا همه عین هم شدن و بیشتر تو خونن حوصله کن و ...

من صبور هستم ولی.... نه ربطی به کرونا نداره من حرفم چیز دیگه ایه 

اگر نظرات من هم بخونین اون زردا ، متوجه میشین منظورم از خونه نشینی چیه

من مادرم همیشه بهم میگه:

_میدونم اگر الان بیوفتم بمیرم، تو از پس خودت بر میای و من بهت افتخار میکنم

فقط با خودم میگم ای کاش یه ذره بهم آسون تر می گرفت، چون من اهل سواستفاده از اعتماد و صمیمیت دیگران نیستم، پررو نمیشم یهو... ولی خب حیف.

انقدر محدودیت تهش خوب نیس . به هر حال توهم دوست داری تولد بری .. لباسی که میخوای بپوشی البته ن هر ل ...

راستش منم کلا فکر‌کنم ۳ بار رفتم تولد دوستام 😐 ولی مشکلی با زندگی ندارم .یا من دیوونم  یا اینا محدودیت نیست

راستش منم کلا فکر‌کنم ۳ بار رفتم تولد دوستام 😐 ولی مشکلی با زندگی ندارم .یا من دیوونم  یا اینا ...

خوشم میاد شما فقط تولد رو دیدی

لابد شما مشکلی داری که اون همه محدودیت دیگه رو ندیدی😁

2706