2737
2734

دیروز دوستم  طبقه پایین ما میشینه اومد خونمون خیلی ناراحت بود  وضع مالیش خوبه دوتا بچه داره اومده میگه همسایه طبقه پایینشون اومده به همسایه بغلیش گفته شوهر فلانی خیلی چشم چرونه بلند بلندم حرف می ده این بنده خدا شنیده. می‌گفته آره همش زل میزنه تو چشامو خدا رو شکر شوهرای ما خوبن چشم پاکن و فلان... این طفلکم گریه میکرده. 

حالا شوهر عوضی خودش تا خونه خالی میشه هزار کثافت کاری میکنه همه آمار شوهرشو دارن تو درو همسایه کسی بهش نمیگه ناراحت نشه. فک میکنه چون شوهرش یقشو کیپ میبنده و تظاهر ب مذهبی بودن میکنه آدمه خبر نداره با چه هرزه هایی میچرخه. حالا دل بقیه رو میشکنه. پز شوهر عوضیشو میده. اعصابم خورده از دیروز. احمق. 

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خاک بر سرآدم دروغگو#  

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2738

الان یکسال و ۵ ماهه عروسی کردم نمیدونم همسایه هامون کی هستن و کجایین و چندنفرن کلا چقد پیگیر همسایه این☹

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
2706