2777
2789
عنوان

عمل افتادگی رحم

1040 بازدید | 22 پست

سلام.خانوما

من بعداز زایمانم افتادگی رحم دارم.که دکتر بهم گفت میتونی بچه دومتو بیاری بعد عمل کنی.میخواستم ببینم اگه بخوام دوباره باردار بشم میشه سزارین کنم همزمان عمل افتادگی هم انجام بدم؟

تاحالا شنیدید کسی انجام داده باشه یا نه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته پیش تو مطب دکتر رنان یه خانومی دیدم با افتادگی شدید رحم ناخواسته باردار شده بود

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
[QUOTE=174200769]یعنی با افتادگی رحم میشه باردارشد😳[/QUOTEآره گفت میشه.شماهم افتادگی دارید؟

نه من دوبار سقط داشتم 18 روز پیش سقط داشتم همش احساس میکنم یه چیزی میخواد ازم بیفته استرس دارم افتادگی نداشته باشم

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
هفته پیش تو مطب دکتر رنان یه خانومی دیدم با افتادگی شدید رحم ناخواسته باردار شده بود

درد نداشت

السلام علیک یا صاحب الزماناللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب واسه شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه دونه صلوات بفرستید🌺
عمل نکنی چی میشه؟ منم دارم ولی خفیفه

برا من متوسط روبه بالا هست.چون دست میزنم دهانه رحمم همین اول واژنم هس.

گفت تا موقعی که موقع نزدیکی درد نداشته باشی یا بی اختیاری ادرار نداشته باشی مشکلی نیس

یه خانومی بود میگفت یه دفعه رحمش کلا خارج شده و دراوردن بچه نداشت طفلک دیگه هم بچه دار نمیشه میگفت تخمدانهاشم میخوان در بیارن

2801