2737
2739
عنوان

عکس اش رشته مو بذارم ناراحت نمیشین؟ یه قابلمه هم پختم اضافی مونده😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1023 بازدید | 70 پست
اش دوغ چطوری درست میکنی؟

سبزی آش دوغ بخر پاک کن خرد کن بعد دوغ بریز تو قابلمه دو قاشق ارد با نصف پیمانه برنج و با یه لیوان آب قاطی کن بریز تو دوغ بزار بجوشه وقتی جوشید سبزی بریز توش میتونی تخم مرغ ام بزنی به ارد و برنج ولی من نمیزنم بعد بزار برنج و سبزی بپزه نخود ام ک از قبل پختی بریز توش ولی من نخود ام نمیریزم دوس ندارم 😂

A
سبزی و حبوبات ک پخت دوغ میریزی تو دیگ هم میزنی تا جوش بیاد بعدم پیاز داغ میریزی توش.رشته هم میشه ریخ ...

ممنون عزیزم

مثل اش رشته است فقط دوغ داره؟

من نخوردم تا حالا میخوام درست کنم

مثل مویت حرف مردم را رها کن پشت گوش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسی دستپخت عالیه انگار 

نمیدونم شاید این همسر من هیچ وقت تعریف نمیکنه نمیدونم از سیاستشه یا چی 😂😂

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
تو رو ریپلای کردم ک ریپلای میکنی گفتم انگار باهوش 🙄چون کشک ب این سفیدی نیست

ماسته ترش خونگی خودم درست میکنم

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
2738

ژوووون خیلی خوشمزه بنظر میاد😋😋

بچه ها تاپیک منم بیاین لطفا

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
بچه ها میشه اینو گزارش کنین زشته تایپکم زیاد فردام ک نت ندارم بزارم نی نی یار پاک کنه 🙏 https://w ...

گزارش زدم🏃🏃🏃

لایک های من همیشه به معنی موافقت با اون پست نیست!!! گاهی معنی اش اینه که اون پست رو خوندم!!! 🚫 درخواست دوستی قبول نمیکنم🚫 ❌به خودم قول دادم از این به بعد تو نی نی سایت،فقط از تاپیک های مفید استفاده کنم و وقتم رو برای تاپیک های چرت و پرت تلف نکنم❌                               

اخیش روحیه گرفتم خسته داغان بودم همسر ک اومد دوکاسه خورد خابید فقطگف هوممم به به نگف خوشمزه س چیه 🤣🤣🤣

2706