2737
2739
گام شما برا بیکینی میری؟کامل ازبین رفته ؟تا لیزر بعدی چن بار شیو میکنی؟

آره عزیزم بیکینی و خط شکم 

نه هنوز چهار جلسه رفتم 

من چون مجردم راحتم آخه دکتر گف شیو نکنی بین جلسات بهتره و فقط ۲۴ ساعت قبل جلسه بعدی شیو کنی 

تا الان هربار رفتم تا دوهفته ریزش مو داشتم ولی نزدیک جلسه بعدی در میاد ولی خب نازک تر 

هنوز جواب نگرفتم ب طور چشمگیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم آخه از چندنفر که سرم طلا استفاده کرده بودن پرسیدم ناراضی بودن میگفتن اصلا تاثیر نداشته ب ...

ببین عزیزم اولا اینکه باید دورتو کامل کنی دوما باید درست استفاده کنی من تو پیجم کلی عکسای قبل و بعد از استفاده از سرم طلارو گزاشتم میتونی ببینی @f._.d.beauty

2742
زيربغل با بيكيني جلسه اي ١٥٠ تومان ماهي يكبار ميرم 

ببخشید لیزر زیر بغل در مقایسه با شیو کردن باعث میشه که ادم دیگه عرق هم نکنه و به مام و اسپری نیاز نداشته باشه؟ یعنی لیزر جلوی عرق کردن رو میگیره یا فرقی نمیکنه؟

ببخشید لیزر زیر بغل در مقایسه با شیو کردن باعث میشه که ادم دیگه عرق هم نکنه و به مام و اسپری نیاز ند ...

نه ، زيربغل غذدي داره كه باعث تعريف بدن ميشه با ليزر ك اون غدد از بين نميره ولي خودِ موي زائد باعث بوي تند عرق ميشه خود من از وقتي ليزر ميرم احساس ميكنم مثل قبل عرقم بوي تند نميده هرچند يه روز درميون هم حموم ميرم و ديگه اصن  اذيت نميشم