2733
2734
میگم که اونایی که سز میکنن شیر کم ندارن؟ کلا بعدش تو شیر دهی مشکلی پیش نمیاد

نه عزیزم به خودت بستگی داره نه نوع زایمان.

من سزارینی ام.به محض اولین شیر خوردن بچه ام شیرم می ریخت

🌺مَنْ یَتَوَکَّل عَلَی اللهِ فَهُوَ حَسْبَه🌺
زایمانم طبیعی بود ولی به هیچ وجه دوباره انجام نمیدمش. دلیلش هم اینه که خیلی عوارض حین و بعد زایمان ...

خب اینکه شما ورزش نکردید و کارای دیگه دلیل بر بد بودن طبیعی نیست 

اگه یکم مطالعتون رو بیشتر کنید از عوارض بد سزارین هم خبر دار میشید که خیلی بیشتر از طبیعیه

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یکی طبیعی ویکی سزارین داشتم میتونم بگم سزارینم وحشتناک بود وقتی به هوش امدم تاشب فقط ارزوی مرگ م ...

دقیقا خواهر شوهر منم همین بود 

شوهرم طاقت نیاورد فک کرد میمیره رفت پیشش بسکه جیغ میزد از درد 

2731
میگم که اونایی که سز میکنن شیر کم ندارن؟ کلا بعدش تو شیر دهی مشکلی پیش نمیاد

بیشترشون دریر تر از طبیعیه چون اکسی توسین ترشح نمیشه 

هنگام زایمان 

ولی طبیعیا چون ترشح میشه اصولا سریع شیرمیاد

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
اگر دكتر خوب و بيمارستان عالي و تيم جراحي خوب و پمپ درد داشته باشي و خودت هم بد عمل نباشي مطمين باش ...

انژیو درد نداره منم ترسونده بودن ازانژیو سوند ولی سوند فقط چندش اوره تو تهران خیلی از دکترا بدون سوند عمل میکنن یا میتونی بگی سوندو بعد بیحسی بزنن

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

دوستان من اصلا دیگه بچه دار نمیشم 😧😧😧😧😧هم از سزارین میترسم هم طبیعی. ینیا مثل چی از سز میترسم فک کنم با چاقو شکمتو سفره کنن 😪

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
خب اینکه شما ورزش نکردید و کارای دیگه دلیل بر بد بودن طبیعی نیست  اگه یکم مطالعتون رو بیشتر کن ...

چه عحب یکی اینحا طرفدار واقعیت بود.خودشونو بخدا  بیخودی میندازن زیر تیغ جراحی 

تو نت سرچ بزن سزارینی ها معمولا دوهفته طول میکشهشیر بیاد،کامل بیشتریا این مشکل و دارن و بچه گشنشه و ...

وا این اطلاعات از کجا میارید شما؟؟؟کی گفته.اصلا اینطور نیس.شیر به بدن و ژنتیک بستگی داره و تغذیه

کی گفته؟ شما انجام دادی  ما نه درد کشیدیم نه هوار زدیم اون طبیعیه که داد و هوار داره نه 24 ساع ...

تا ۱۲ ساعت نباید مایعات بخورین من سر کار اموزیام سزارینا التماس میکنن که اب بخورن و مایعات 

ولی بهشون نمیدن ماماها

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
تو نت سرچ بزن سزارینی ها معمولا دوهفته طول میکشهشیر بیاد،کامل بیشتریا این مشکل و دارن و بچه گشنشه و ...

اصلا سزارینی ها شیر ندارن شیرخشک هم که نیست بچه ها گریه میکنن وای شوهرشون میذاره میره طلاقش میده سرشون زن میگیره وای چقدر سزارین عوارض داشته و ما نمیدونستیم 🤣🤣🤣

هرچی آرزوی خوب مال تو 
دوستان من اصلا دیگه بچه دار نمیشم 😧😧😧😧😧هم از سزارین میترسم هم طبیعی. ینیا مثل چی از سز میترسم ف ...

سزارین دقیقا همینه هفت لایه برش،میدن

طبیعی،نه اصلا اون برشو نمیفهمی،زود تموم میشه