2737
2734
خداييي چه نعاريفي بعضي ها از سزارين دارن  بعضي ها بدون اينكه تجربه داشته باشم شروع ميكنند از ي ...

والا هنوز نمیدونن شاید طرف دلیل پزشکی داشته نه دلبخواهی بوده و مدال میدن

هرچی آرزوی خوب مال تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسکن میدن ولی بعد،کلی درد کشیدن و هوار کشیدن بعد ۲۴ساعتم که تازه میتونی مایعات بخوری

ديگه درووغ نگو

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

هردوسزارین وخداروشکرراصیم

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
وقتی شکم بخیه داره، که نمیشه محکم بست، کی باید بست؟

بعد زایمان بخاطر همینه عزیزم میگی منم سزارین دونفر دیدم شکممشون مونده میگفتن درد داره ببندی این برمیگرده به فیزیک بدنتون و اندامتون. ولی بعد زایمان هرنوعی باشه محکم با چادر ببندی یمدت بعدش ذره ای نداری شکم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
کی باید بست؟ اخه سزارین با بخیه میشه بست؟

من تو بیمارستان شکم بند بستم بعد بخیه کشیدن گن ازین چسبیا 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

دیگه مامای همراه نمیگیرم

اگه دکترم بیاد بالا سرم حتما طبیعی اگه نه عمرا

چون از سزارین میترسم وگرنه اصلا اصلا حاضر به طبیعی نبودم

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2738

من‌سزارین بودم‌ هزار بارم برگردم عقب باز سزارین انتخاب میکنم خیییلی خیییلی راضی ام 

سلام میشه محبت کنی برای شفای بابام و ازدواج و خوشبختی تنها خواهرم یه دونه صلوات مهمونم کنی بهم بگو برات جبران کنمو و صلوات بفرستم قشنگم 

من طبیعی بودم چندین ساعت درد و معاینه و ....داغون شدم اخر نتونستم رفتم اتاق عمل سزارین شدم دوباره از سر درد سزارینم کشیدم بدترین نوع زایمان اینه وگرنه هرکدوم سخت باشه حداقل یه دردو میکشی نه دو درد

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

نه میرم خصوصییی🤪

خودم سز بودم ولی درد طبیعی رو 6 ساعت کشیدم 😔

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
قوز و شاخ هم درمیارن تو سزارین انجام ندین🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

من طبیعی بودم بزور دکتر اونم.ولی سخت بود بعد رایمانم.خود زایمان خیلی حاد نبود ولی بعدش درد کشاله ران و عفونت گرفتم تا بچم دوماهه شد یکم روبراه شدم.ولی سز هم خواهرام انجام دادن راحت بودن.اما اونا کمردرد گرفتن ک من نگرفتم.هر کدوم یسری مشکلات داره بنظرم.

2706