2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به عرضت برسونم که بچه خیلی اولش سخت شیرو میگیره عزیزم ولی سینه مادر و سریع  چون بچه شما اینجور ...

چه ربطی به نوع زایمان داره شیر اصولا ژنتیکی هست تغذیه نداشتن استرس صرفا نوع زایمان نیست

هرچی آرزوی خوب مال تو 
عااا سزاريني ها بيشتر راضي بودن مطمئن تر شدم به انتخابم😍😍😍

مگه میتونی خودت انتخاب کنی؟تازگیا که همش طبیعی تا وقتی مجبور باشن

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2731
من برام سوند نزدن.واسه چی سوند میزنن؟

برای کنترل ادرار 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
عزیزم من وخواهرم سزارین بودیم تا ده روز واقعا اذیت شدیم من تا روز ۷ حتی یک ثانیه نتونستم بچمو بغل ب ...

اونكه اره قطعا هر بدني فرق داره 

ولي بااازم سزارين رو ترجيح ميدم چون من نميتونم ريسك كنم سر جون و سلامتي بچم 

و اينكه براي من مهمه ناحيه تناسليم از شكل نيفته و با بخيه سر همش كنن🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738

من برای طبیعی بستری شدم.. بهم سرم فشار زدن ولی دردم نیومد.. سزارین شدم... در کل راضی بودم.... نهایت تا سه چهار روز بعدش درد داریی... مهم ترین بخش درد زمانی هست ک برای اولین بار میخوایی از تخت بلند شی و راه بری.... یکی از عوارض بی حسی سرفه هست ک برای من بود.. و زمان سرفه خیلی اذیت میشدم... یکی از آشناهای من چن ماه پیش سر زایمان دومش ک سزارین بود آمبولی کرد و فوت شد... میگن ی آمپول هایی هست ک میزنن برای جلوگیری از آمبولی ولی الان چون تحریم هستیم اون دارو نیست یا کمه.. 

خدایا شکرت 
تو کل جهان همه دارن میرن به سمت طبیعی  هرچند چون اونجا خیلی به بیمارها میرسن و امکانات خوبی دا ...

گلم ربطی نداره به امکانات اونا من خودم دانشجوی مامایی ام تو ایران 

یکی از عزیزانمم المان ۳ بار زایمان طبیعی کرده توضبح دادم نحوه عمل رو همون 

کشور ما مشکل فرهنگی داره که مثلا کسی که cs   میشه باکلاس و پولدار بعد اون بیچاره فقیر طبیعی میاره 

یا حرفای خنده داره دیگه با ارایش میرم تو اتاق عمل با ارایش میام 

دیدگاهمون اگه انقدر سطحی نبود که اوضاع کشورمون این نبور

👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️👩🏻‍⚕️
😂

نخند واقعیته

بچه فامیلمون بدبخت همینجور شد تا دوهفته جیغ میکشید دکتر گفت گشنشه بدبخت انقد شیرشو دوشید تا بعد یک ماه زیاد شد چقد عذاب کشیدن همه

هی اب قند میدادن بهش قند بچه نیفته

مگه میتونی خودت انتخاب کنی؟تازگیا که همش طبیعی تا وقتی مجبور باشن

اره پرسجو كردم ميرم بيمارستان خصوصي اونجا ميتونم اختياري سزارين شم

ولي هنوز بيمارستانشو انتخاب نكردم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سزارین دقیقا همینه هفت لایه برش،میدن طبیعی،نه اصلا اون برشو نمیفهمی،زود تموم میشه

اخه میگن 4 ساعت درد . پارگی واژن. بعد دوختن واژن. ولی من کلا میگم طبیعی باز بهتره سز که میکنی بعدش باید درد بکشی 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
2706