2737
2739
عنوان

فک میکنم خونمون جن و پری داره🥺🥺

688 بازدید | 73 پست

هر چند روز یکبار یه چیزم غیب میشه

هرچی میگردم سراغشون نیس بعد تو جاهای عجیب غریب پیداشون میکنم

چن وقت پیش یکی از دستمالایی ک همیشه کارمو راه میندازه غیب شد بعد یک هفته تو کارتهای تو انباری پیداش کردم 

الانم قهوه جوشم و یه لباس ازم غیب شده سرگیجه گرفتم

کسی تجربه ای داره در این مورد ک چکار باید کرد؟ یا چه سوره ای باید خوند؟؟؟که دفع شه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم یه دفعه هر چی دنبال قیچی گشتم پیداش نکردم،یه لحظه برگشتم پشت سرم همون جایی که اول گشتم و نبود و نگا کردم دیدم قیچی اونجا بود😐
😰

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤

عزیییییزم جن تو  این دنیا  و دنیای آخرتم وجوووود نداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااره 

😐😐😐😐😐😐

جن نیست . تو حواس پرت شدی . تو یادت میره 

(جن و انسان و فرشته ) هر کدومشون یک جایگاه دارن و تا وقتیکه خدا نخواد و اعلام نکنه هییییییچ وقت تو دنیای انسان ها نمیرنننننن

دلبر ناب دلم 
من گوشیم رو میبرن یه ساعت دیگ میارنش وقتیم میارنش کل اهنگ و عکسام حذفه 

یا خدااا چ ترسناک😨

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 
من دیشب دست انداختم پشت کشو یه عالمه لباس و سوتینی که ۲سال دنبالش بودم رو پیدا کردم باورت میشه😑😑

اون فرق میکنه 

من اونجارم گشتم نیس 

بعدم اخه قهوه جوش شده نباشه

هروز باش قهوه درست میکنیم

2706