2733
2739
عنوان

وجود خون در ترشحات

7226 بازدید | 29 پست

دختری ۲۵ ساله هستم ، مجردم 

دو ماه پیش تو ترشحاتم رگه های خون دیدم خیلی ترسیدم و تا دو روز بعد خیلی کم ادامه داشت،رفتم دکتر زنان سونوگرافی دادم همه چی نرمال بود تا دو ماه اوکی بودپ تا اینکه دوباره سه روزه لک تو ترشحاتم میبینم 

دکتر میگه باید معاینه شی ولی من مجردم از این ور از استرس دارم میمیرم ولی نمیخوام به بکارتم آسیب برسه از طرفی میترسم موضوع جدی باشه نمیدونم چیکار کنم تو رو خدا راهنماییم کنید 

عزیزم حتما دکتر میدونی چیکار کنه آسیب نبینه مشکلات زنان باید پیگیری بشه اگر از تخصص دکترت مطمئن هس ...

آخه دکتر گفت احتمالا پولیپ یا میوم که اونم چیز خاصی نیست هر وقت ازدواج کردی بیا معاینت کنم ، ولی اگه نگرانی برو پزشک قانونی نامه بگیر بعد معاینت کنم نمیدونم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نه دقیقا یه هفته بعد پریودم بود

احتمالا استحاضه بوده ، نگران نباش

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2738
استحاضه چیه 

ی مقدار خونی که از پریود باقی مونده

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
ی مقدار خونی که از پریود باقی مونده

آخه دو ماه پیش اینوری شدم ، یه ماه خوب بودم باز این ماهم این اتفاق افتاد 

انقد حال روحیم خرابه اصلا نمیتونم بخوابم یا چیزی بخورم فقط کارم شده گریه 

2706