2737
2739
کلینیک روان شناسی سپیدار مهر خوبه، هم روانپزشک داره هم روانشناس و مشاور تخصصی هر زمینه. خیابون ولیع ...

عالیییییی

کلینیک خانم دکتر سپیده رحیمی نژاد هست این کلینیک،  خیلی تخصصی و خوب هستند.

زوج ، فردی ، کودک و...

۸۸۲۰۸۳۶۴

من بااین شماره وقت می گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  خانمای  عزیز .  من تو همین  صفحات با روانشناسی به نام زهرا امام اشنا شدم .   همسرم اعتیاد داشت  و   دیگه  رفتارای شوهرم و  زندگی با اون برام  عذاب آور شده  بود،  ولی  با مشاوره های  عالی  این روانشناس هم  همسرم ترک کرد  هم زندگی  من شیرین شد . خدا خیرش بده

2731

کلینیک مشاوره و روانشناسی پیام مشاور، زیر نظر سازمان بهزیستی کشور ، خدمات مشاوره ای و روانشناسی عمومی و تشکیل کارگروه مجرب شامل اساتید، روانشناسان، مشاوران و روانپزشکان زبده و متخصص از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده است.

این مرکز خدماتی جامع و کاربردی با بالاترین کیفیت بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین در زمینه های مشاوره فردی، خانواده درمانی، پیش از ازدواج، کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی و شغلی، روانسنجی، صنعتی-سازمانی، مشاوره حقوقی و ... ارائه نماید.

https://payamemoshaver.ir

شماره های تماس 22070704 - 22893016 - 22894173

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، ابتدای خیابان گل نبی ، جنب حسینیه ارشاد ، پلاک 49 ، واحد 2

مرکز مشاوره غرب تهران با بهره‌گیری از تخصص بیش از ۱۰۰ مشاور و دکتر روانشناس در حوزه مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج ، مشاوره کودک و نوجوان ، مشاوره روانشناسی ، مشاوره ترک اعتیاد ، مشاوره فردی و مشاوره طلاق در تلاش است بهترین خدمات روانشناختی را به مراجعین خود ارائه دهد.

مراجعین سایر شهرهای ایران ( غیر از تهران ) که امکان بهره‌گیری از خدمات مشاوره حضوری برای آن‌ها فراهم نیست، می‌توانند از طریق شماره تماس زیر از طریق مشاوره تلفنی با مرکز مشاوره غرب تهران ارتباط بگیرند.
44604164

2740
من زنگ زدم به این شماره افق سلامت سوالات بود گفت ۳۰ دقیقه ۲۰۰ تومن جلسه های بعدی رو ارجاع میده به دی ...

من که یه جلسه رفتم الانم میریم پیش دکتری که ارجاع داد دکتر شعبان جلسه اول ۴۰ دقیقیه طول کشید ولی توضیحای جالبی بهم داد گرونه واقعا قبول دارم ولی من ترجیح میدم کار خوب برای خودم و بچم انجام شه بیشتر پول بدم 

کلینیک دکتر رحیمی نژاد  خیابون ولی عصر بالاتر از ونک تیم شون عالیه  ۸۸۲۰۸۳۶۴

اسم کلینیک شون سپیدارمهر هست.

مدیریتش خانم دکتر رحیمی نژاد هست کلا تیم تخصصی روانپزشک و روانشناس و مشاور دارن. خیالت راحته میدونی هر مشکلی باشه خودشون ارجاع میدن همونجا الکی بدون تخصص نمیان بچاپن پولاتو مشکلت هم حل نشه.

خداییش من ب هر کی معرفی کردم دعام کرد.

خودم از چندسال پیش مراجع خانم دکتر تو تهرانپارس بودم،  هر زمینه ای باشه خودم و بچه م و خونوادم میرم کلینیک ایشون. اعضای تیمشون مثل خودشون درستکار و باسوادن

یک روانپزشک خوب در زمینه افسردگی مردان معرفی کنید لطفاً ترجیحاً غرب تهران باشه.

من رفتم همین کلینیک سپیدارمهر که اینجا هم معرفی شده. خودم مشکلم افسردگی نیس ولی تو سالن انتظار با یه خانمی آشنا شدم که مراجع افسرده خانم دکتر بودن از یک سال پیش. خیلی ازشون راضی بودن تو درمان افسردگی

یک روانپزشک خوب در زمینه افسردگی مردان معرفی کنید لطفاً ترجیحاً غرب تهران باشه.

مرکز مشاوره پندار نیک 

پزشک :خانم دکتر معصومه زارع ( دکترای روانشناسی عمومی و روانشناسی بالینی )

شماره تماس : 44259017 - 44276456

2706