2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر با بچه هات و شوهرت مشکل داری با یه مشاوره خوب میتونی راه کارهای جدید رو امتحان کنی ونتیجه بگیری

ravan_shenasieshgh به این پیج یه سر بزن

کارشون خ خوبه منکه نتیجه گرفتم... خ دلسوزن وکار بلد

🙏🏻👌😊😍

2728

برادر من با همسرش مشکل شدیدی داشتن که داشت به طلاق می کشید. یکی از آشناها دکتر زهرا امام رو معرفی کردن. عالی بود عالی. خدا رو شکر از اون موضوع 2 سال میگذره و الان هم زندگی خیلی خوبی دارن. خیلی خانم دکتره خوبیه. مطبشم سمت شهرک غرب بود. پیشنهاد میکنم به وبسایتشون یه سر بزنید. شماره تماسشونم اینه

۰۹۳۳۱۱۱۸۶۴۸
۲۲۱۸۳۵۲۷

من دوساله زیر نظر دکتر سارا آزادم رواشناس هستن ایشون و کارشون خیلی خوبه من دو بار افسردگی گرفتم به خاطر زایمان و فوت مادرم و ایشون درمانم کردن با کار درمانی و روان درمانی http://drsaraazad.com/درمان-افسردگی/

بعضیا واقعا درمونده هستن و خیلی اوقاتم وضع مالی خوبی ندار‌ن، 

اینجا میایم که تجربه همو بدونیم نه اینکه یه عده بیان این داستان سرایی ها رو بکنن

شمایی که میاید پشت هم تبلیغ دروغ میکنید کارتون واقعا خیلی کثیفه

2740

ایشالا کسایی که الکی داستان مینویسن و از کسی الکی تعریف میکنن پولشونو خرج دوا دکتری کنن که به این مردم بدبخت که پول یه جلسه مشاوره هم ندارن رحم نمیکنن..خدا ازتون نگذره با این کار کثیفتون..همش تبلیغ

انقدر تبلیغ الکی نکنید

من خودم زهرا امام رو از این تاپیک پیدا کردم

امروز با همسرم رفتیم پیشش

خیییییلی افتضاح بود

هیییییچی که عایدمون نشد هیچ

یه چی اضافه بر سازمانم ازمون گرفت

(که البته ازش پس گرفتم)

خودش فوق العاده آدم استرسیه

حرفاش خیلی پیش پا افتاده بود

ینی چیزایی می گفت که همه مون می دونیم

"همشم می گفت برید، از جلسه بعد شروع کنیم برید برید"

اصلا جلسه اول باید ببینیم شما در اون حدی هستید 

که بخوایم قبولتون داشته باشیم یا نه تا بعد برسیم به جلسات بعد.

واقعا بیایم و دلسوزانه دلسوز مردم باشیم

سعی نکنیم با تبلیغات مردم رو فریب بدیم

آقای دکتر مازیار فرزین

هم هزینشون خوبه هم وقت می گذارم و آدم را درک می کنند. من تو همین نی نی سایت آشنا شدم باهاشون . الان با اینکه ۲ جلسه رفتم ولی آرامش به زندگیم برگشته 

بله من برای شماوره قبل از ازدواج رفتم کلینیک روانشناسی ویان خیلی کارشون خوبه من به پیشنهاد یکی از دوستام رفتم که برای مشاوره زناشویی پیششون رفته بود خیلی راضی بودن منم راضیم آدرس و شماره تلفنشون رو میزارم هرکی خواست برداره 

مطب میرداماد

تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی (بهروز)، کوچه یکم سمت راست، پلاک 8 و 17، طبقه2

021- 22904886– 021- 22904887

https://www.instagram.com/vianclinics/

مطب سعادت آباد 

02122385718– 02122385679

تهران، سعادت آباد، میدان کاج به سمت جنوب.، اولین کوچه سمت راست(مقدس یا یازدهم)، ورود با خودرو از خیابان پانزدهم، پلاک 3 و 302، طبقه 3

2706