2733
2734
عنوان

کسایی که کتک خوردین ازشوهراتون این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 7138 بازدید | 382 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا مثل شما هستم حتی الان که داریم طلاق میگیریم خیلی بی سروصدا و توافقی  هربلایی خواست ...

باور كن من ازش جدا شدم تا ٦ماه مادر پدرم نميدونستن علت اصليه چيه اصلا چي بين ما گذشت 

بعد اينكه اون واسطه فرستاد ك برگردم و اين ها 

ديدم تو حرفاش من رو متهم ب اين كرده كه حتما سرم جايي گرمه 

بابام گفت چرا تو ساكتي؟وقتي حرف نميزني اين اقايوني كه دارن ميونداري ميكنن ميكنن ميگن حتما همسرت داره راست ميگه كه تو سكوت كردي 

منم تازه به حرف اومدم و همههه چي رو گفتم 

خود بي معرفتش انقد بهش فشار وارد شد داشت سكته ميكرد كه ابروش رفت 

با عكس و فيلم مدرك هم داشتم! 

حقيقتا خوشحالم از اينكه خودش كاري كرد كه من دستش رو پيش همه رو كنم

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
هیچوقت نزار توسری خوار بشی همین

من نمیزارم 

اما پدرم من و پیش همسرم کوچیک کرده ... من و همسرم باهم مشکلی نداریم ، پدرم باعث اکثر مشکلات بین من و همسرمه

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
2728
ولی زن بی دلیل بعیده کتک بخوره هرچند کار خوبی نیست زدن کلا و ادم جنتلمن اینکار نمیکنه تنبیه دیگه اس ...

تنبیه دیگه اتخاب کنه؟

مگه زن بچس

بفرمایید اومدن مرد سالارا

عر کاری هم میکنه نباید کتک بزنه تمام

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
من نمیزارم  اما پدرم من و پیش همسرم کوچیک کرده ... من و همسرم باهم مشکلی نداریم ، پدرم باعث اک ...

بعدعروسیت رابطتو کمترکن

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
ای بابا من پس چی بگم انقد از دست شوهر بد ذاتم کتک خوردم که شمارش از دستم رفته ...صدامم نکشیدم 

ببخشید عزیزم با احترام فراوان که برای شما قاعل هستم 

اما الان اگر کسی به یه حیوونی مثل سگ گربه و....بد رفتاری کنه فیلمش تو فضای مجازی پخش بشه  کلی کمپین راه میندازن حمایت از حقوق حیوانات ... دادستان بعنوان مدعی العموم شکایت میکنه از طرف...بعد شما میشنید الان دوره زمونه کتک میخورید و سکوت میکنید 

2740

یه سوال ۳ سال پیش شوهرم با ظرف شیشه ای  رو پرت کرد طرفم رگ روی زانو پام پاره شد و بردن اتاق عمل ۱۵ تا بخیه خورده و تا الان دردش هست و عیبی شده عایا برم پزشک قانونی شکایت کنم قبول میکنن دیه چیزی ازش بگیرم بعد ۳ سال؟؟؟؟؟

تلاش کن که تمام روزهای عمرت را زندگی کنی....
بعدعروسیت رابطتو کمترکن

قصد دارم همین کار رو کنم ، حتی می‌خوام شمارمو عوض کنم 

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم
تنبیه دیگه اتخاب کنه؟ مگه زن بچس بفرمایید اومدن مرد سالارا عر کاری هم میکنه نباید کتک بزنه تمام

همین ینی چی به عنوان تنبیه؟مگه گوسفندهس زن که علف بهش ندن😒تاوقتی اینجورتفکراتی هس کتک خوردن و سکوت زناهم خیلی هس😒

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
كف و خون قاطي كردم با خوندن اين كامنت 😐😐😐 اره راس ميگي كاش فلك ميكرد مثلا . 😐 نمردم و معنى جنتلم ...

تازه میگه باید ی جور دیگه تنبیه کنه

چقد خودشونو حقیر میبینن😑😑

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
هییی  منم خیلی دلم میخواد شکایت کنم  ی دفعه زد کلا چشمم ب حدی ورم  کرده بود و سیاه ...

من یبارسر اینکه خیانت چت.. ازش دیدم گوشیشو کوبیدم ب دیوار نصف صورتم و چشمم کبودو ورم کرد جا چنگاش ک گردنمو فشار داد مونده بود   خانوادم میخواستن برن مسافرت بهشون نگفتم. خودم صب پا شدم ی دستمال کاغذیگرفتم سمت چشمو صورتم پیاده رفتم کلانتری نامه داد بعد اگ ل گفت برو متخصص چشمت کور نشه رفتم بعد از نورم رفتم پزشک قانونی عکسمم گرفت گفت  چون نمیخوای شکایت کنی  عکسارو تو پروندت میزارم. 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
ببخشید عزیزم با احترام فراوان که برای شما قاعل هستم  اما الان اگر کسی به یه حیوونی مثل سگ گربه ...

وقتی کسی رو نداشته باشی اره سکوت میکنی....بعضیا که بدبختن به خاطر بی کسی شونه 

تلاش کن که تمام روزهای عمرت را زندگی کنی....
2706