2752
2734
عنوان

کسایی که کتک خوردین ازشوهراتون این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 7138 بازدید | 382 پست
فقط پرو ترش کردددی ۱۰۰باردیگه ام میخوری  من پدرمو داییام ریختن روسرش کبودش کردن بعدم شکایت کردم ...

آخ میگی جیگرم حال میاذ

الان باهم هستین زندگی خوبه؟؟ 

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ببخشید ولی مفهوم اینو نمیفهمم که پشتوانه نداری؟ یعنی چی؟ چرا یه زن نباید پشتوانه خودش باشه؟ یعنی یا ...

آفرین موافقم

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه متاسفانه باید جای کبودی یا زخم باشه رو بدنت

خش هم نیفتاد😅😅

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
الان میان میگن تو زن زندگی نیستی👀

حالا پیشواز نرو ببین هر کی گفت بیا بگو 

کدوم کامنت اینو کفته ؟ 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2731
کسایی میمونن و کتک میخورن صعیفن همین

ششایدم ترس ...ترس از جدایی...ترس از ابرو.....ترس ازخونه خرابی..و.... منم خیلی از دست شوهرم کتک خوردم و صدامو نکشیدم به خاطر بچم زندگی کردم اما بدتر شد اخرشم ختم شد به  خیانت...الان پشیمونم که چرا ترسیدم و پدرشو در نیاوردم   

تلاش کن که تمام روزهای عمرت را زندگی کنی....
هیچ کامنتی اینو نگفته.. مگه اینکه نظر خودت این باشه😊

نه میگن الان

نه به این واضحی ولی میگن 

مثلا میگن اینکارو کردی اشتباه کردی باید با مهربونی باش صحبت میکردی حالا اینجوری هیچوقت از یادش نمیره زن باید سیاست داشته باشه

نگو ک ندیدی از این حرفا بزنن اینجا

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
من دیشب هولم داد خوردم   کتک حساب میشه؟

نه فقط جراحت کبودی یچیزی ک پزشکی قانونی بتونه تشخیص بده بنویسه من یبار با کمربند زد تا ی هفته ورم و‌کبودی داشت ی هفته در قفل کرد نتونم برم پزشکی قانونی بعد ک رفتم منشی می‌گفت خانم بعد ی هفته ک چیزی نمی‌مونه گفتم هست دکتره دید قشنگ فهمید نوشت کی اتفاق افتاده

ششایدم ترس ...ترس از جدایی...ترس از ابرو.....ترس ازخونه خرابی..و.... منم خیلی از دست شوهرم کتک خوردم ...

الانم دیر نیست

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
بستگی داره خانوادت پشتت باشن یا دشمنت باشن و اینک شوهرت چقد بیشعور باشه چون کتک ممکنه ب دلیل ضعف اعص ...

من خانوادم خیلییی پشتمن گرفتن تا میتونستن زدنش مفصل ..‌فرق نداره مگه زن حیوون هست که کتک بخوره؟ ارزش زن خیلی بیشتر ازایناس

خدایا خودت برای همه ما بهترین هارورقم بزن😍♥️
ببخشید ولی مفهوم اینو نمیفهمم که پشتوانه نداری؟ یعنی چی؟ چرا یه زن نباید پشتوانه خودش باشه؟ یعنی یا ...

اگه تونست اوکی پشتوانه خودش باشه

هیچ کامنتی اینو نگفته.. مگه اینکه نظر خودت این باشه😊

دیدگاه خیلی از خانوما همینه

منم اگه میشناختی میدونستی نظراتمو 

نمیشناسی پس سکوت اختیار کن😊

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁

۹۰میلیون دیه؟!!!

مگه کی هستند که به خودشون اجازه میدن چنین بلایی سر شماها بیارن

دلیل سکوتتون چیه؟

دیه که مهریه نیست قسط ببندن،حداقل دیه را بگیرید از این زندگی های مزخرف کنار بکشید

نه فقط جراحت کبودی یچیزی ک پزشکی قانونی بتونه تشخیص بده بنویسه من یبار با کمربند زد تا ی هفته ورم و‌ ...

خوبش کردی😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2706