2737
2739
اسی میکشمتا 😂😂 با پا ؟؟ این چه سوالیه میکنی ؟؟ نه خیرم از این کارا نکن 

خونسردی خودتو حفظ کن بیا بغلمم 

من برم دیگه پست نذارم ها ؟؟؟؟؟

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه من کلی خندیدم و خونسردم  نه عزیزم اگه میخوای بزار  ولی اسی داره با ما شوخی میکنه  ...

منم به همین فکر میکنم،بیشتر مطالبشون جهت تلطیف فضاست 😂

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2731
نه من کلی خندیدم و خونسردم  نه عزیزم اگه میخوای بزار  ولی اسی داره با ما شوخی میکنه  ...

راستیییی 

ماما جونم ی چیزی 

من به حساب دکترم ۸ هفته بودم ولی تو سونو واژینال ۵ هفته و ۵ روز 

ساک خالی بود نه کیسه زرده نه جنین به نظر شمابه دو هفته دیگه که تکراره سونو هست امیدوار باشم ؟؟؟😘😘

You are a midwife, my dear

سلام عزيزم من روز ٢١ سيكلم سينه درد شديد دارم و پا درد شديد احساس خستگى شديد دارم و كوفتگى شديد امكان داره علائم باردارى باشه؟؟؟بعد من توى عادتم پا درد شديد دارم نميتونم راه برم از درد روز تخمك گذاريم پا درد و ساق درد دارم امكان داره خطرناك باشه يا بخاطر عفونت باشه؟؟؟

2740

چه دلی داشتی تا حالا نرفتی آزمایش بدی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
اره امید داشته باشه  اگرم نشد حتما قسمت نبوده ... و صلاح یکی دیگه فرزند بشه

عزیز میتونی به منم مشاوره بدی لطفا 

من هفته نهم هستم بعد از اول بارداری خارش داشتم کم 

یه کرم کلوتریمازول دکتر داد همون بیرون بزنم ...برا خارش 

ولی الان دو هفته س ترشحات زرد رنگ سفت دارم بعضی وقتا آبکی ...

ببخشید واضح گفتم شرمنده اخلاقت 

بعد 

خیلی نگرانم 

خارش هم کم و بیش هست ...

چیکار کنم 

دکترم هم زنگ زدم دیشب جواب نداد 

خودم کلوتریمازول بخرم واژینال استفاده کنم یا نه چون میگن سه ماه اول بارداری ممنوعه 

به نظرت چیکار کنم بهتره عزیز 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706