2737
2739
بهشون بگو خپل و احمق و بیمار روحی کسیه که به انتخاب شخصیه دیگران توهین می کنه و تو چیزی که بهش ربطی ...

دقیقا واقعا متاسفم من هیچ موقع به اعتقادات هیچ فردی توهین نکردم و با همه شون با مهربونی رفتار کردم 

مجردی که خوبه 😂😂😂

من‌ 14 سالمه نه بیام متاهل هم باشم 🤣🤣🤣🤣

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
دقیقا واقعا متاسفم من هیچ موقع به اعتقادات هیچ فردی توهین نکردم و با همه شون با مهربونی رفتار کردم&n ...

۱۴ سالته مجردی توهینم می کنن؟😂😂😂

البته بعضی از این ۱۴ ساله ها ماشالله چشم نخورن ایشالله تو همین سن ازدواج کردن .این توهینا هم ی چند باری بعضی از این ۱۳ ۱۴ ساله ها به من کردن 

اینارو تحویل نگیر دلشون بیخود خوشه😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره برای من مهمه 

چون خودمم کسی تو زندگیم نبوده

و در کل فکر میکنم دوست دختر داشتن یجور نامردیه 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2731
خداروشکر دخترعموش اونطور نیست که اینو بکشه طرف خودش.بنده خدا تازه طلاق گرفته،چنبارم مادرشوهر و خواهر ...

خیلی صبوریا دارم شاخ درمیارم😳شوهر من 10سال قبل از من یکیو میخواسته من هنوز زورم میاد😂

خیلی صبوریا دارم شاخ درمیارم😳شوهر من 10سال قبل از من یکیو میخواسته من هنوز زورم میاد😂

من دیگه پوستم کلفت شده عزیزم😔

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
2738

اگه براش مهم نباشه برام مهم نیست اگه براش مهم باشه برام مهمه

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       
2706