2733
2739
عنوان

آیا باردارم؟

95 بازدید | 13 پست

سلام.ممنون میشم به سئوالم جواب بدین

من ۲۸آذر پریود شدم

اوایل ماه دی نزدیکی داشتم

قرار بود طبق روال ماه گذشته،۲۸،۲۹ دی پریود بشم،اما نشدم،امروز ۵ بهمن هست،و من ۷ روز تاخیری داشتم در پریودم و هنوز نشدم،اما کاملا سندرم قبل قائدگی مثل ماه های قبلو دارم همش.

سه روز بعد از تاخیری در پریودم شبش بی بی چک زدم منفی در اومد،روز بعدش که میشدچهار روز بعد تاخیری صبحش باز بی بی چک زدم باز منفی در اومد.۶ روز بعد از تاخیری شب بی بی چک زدم منفی در اومد،و در نهایت ۷ روز بعد از تاخیریم صبحش باز بی بی چک زدم که منفی در اومد.نزدیکی که داشتم مطمئم اسپرم بیرون از واژن بدون اینکه بهش برخوردی بکنه تخلیه شد،و بعد از چند دقیقه مجددا نزدیکی داشتم که اونم اسپرم بیرون ریخته شد،فقط میترسم از پیش آب،یا جایی خوندم که بعد از نزدیکی اول و بعد از تخلیه اسپرم،همون موقع اگه بخواین نزدیکی مجدد برقرار کنید ممکنه مقداری از اسپرم مرد از نزدیکی قبلی در لوله باقی مونده باشه که وقتی وارد واژن میشه باعث بارداری بشه.

با این توضیحاتی که دادم ایا امکان بارداری در من میتونه وجود داشته باشه؟اخه تازه نامزد کردم خیلی نگرانم یکی از نگرانی درم بیاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه یخورده کامل تر توضیح بدی

😨😨😯😯😧😧😧🤫🤫🤫🤭🤭🤭😁😁😁😁😁😁

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
خواهر جان دیگ کامل تر از این ؟؟😐بااین حجم اطلاعاتی ک داد الان امار یه ماه اخر زندگیشو داریم دیگ😐

👌🏼👌🏼😆😆😆

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها

بعد ۷ روز منفی بشه بی بی چک باردار نیستی عزیزم‌

برو آز بده خیال خودتو راحت کن 

و ازاین به بعد چون نامزدی بیشتر رعایت کن 

نامزدی برای شناخت بیشتره ،درجریانی که ... 😉

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤