2737
2734

بچها ما چند ماه پیش با همسرم به مشکل برخورد کردیم ک نزدیک بود جدا بشیم ولی خداروشکر بخیر گذشت ! بعد 

من ۲۰ روز پیش متوجه شدم کتونی هامو دزد برده دیگه هرکی تو ساختمون میدیدم خدا منو ببخشه دزد میکردم ک شاید این اقا بوده یا خانم ! دیشب بعد از ۴ ماه همسرم برای صحبت کاری میره خونشون حرف بزنه پدرش تا میاد کلید مغازه رو بده بهش کتونی های من اونجا بوده ! فک کنید یعنی بعد از بهم خوردن زندگیمون حالا اقامونم دیده گفته این ک کتونی های خانم منه ! گفتن تو ماشینت جا مونده بوده ما برداشتیم از تو ماشینش بیاریم چون بعد از مشکل ما همسرم دوتا ماشین داشته یکی رو فروخته بعد همه ی اینا به کنار چرا بعد از گذشت ۴ ماه بهم نداده بودن پیش خودشون نگه داشتن بعد هم از نظر مالی وضعشون خوبه بعد هم خونه هامون ی خیابون باهم فرقشه ! بعد هم هرچیزی جا بمونه حتی ی جوراب مادرشوهرم زودی زنگ‌میزد بع همسرم بیا ببر ولی کتونی های منو نداده بود به نظرتون سحر یا جادویی نکرده یا چجوری باطل کنم چون کفش هام گرونه واقعا ۱ و نیم پولشه ! 

نفهمیدم اخرش رو  

دنبال نیمهء گمشدتون نگردین...بعضیا مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن  یعنی همون؛بعضیا مثله ما لنگه ندارن😎 خانم دکترتونم😉آقایون درخواست ندین🙌🏻از این ب  بعد عشق خودمُ zabonderaz1380 تگ میکنم😍😍دوستان کاربریم دست ی نفر دیگه بود یعنی اون من نبود نه،من اون نبودم،اَاااااه اون کسی ک ک کاربری دستش بود من نبودم پووووووف😆 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شاید فراموش کردن بهت بدن یا امروزفردامیکردن

چراهرچی میشه بعضیاربطش میدن به جادو

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2728

تو رو قرآن ول کن این خرافاتو مشکل خودتم گردن اون بیچاره ها ننداز عوض شو زندگیتو پابند چرت و پرت نکن این افکار کم کم مال صد سال پیش خواهر خوبم خوبیای زندگیتو ببین یادشون رفته این یه بار چی شده مگه 

2738
میگم چجوری دلتون میاد یک و نیم تومن بدین کفش؟

حتما مایه داره  

تو ی پاساژ میرم کیفاش پونصد به بالان یکی قیمت کردم 1200بود بی سرصدا زدم بیرون😂😂

ولی پولدارا خریدمیکنن اونجا

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706