2733
2734

۹ تله فکری که قاتل خاموش روابط عاشقانه هستند

تلۀ «همه یا هیچ»

1⃣ به‌نظر شما، همسرتون همیشه اشتباه می‌کنه یا هیچ‌کاری رو درست انجام نمیده.

مثال: همیشه فکر می‌کنه حق با اونه!

نتیجه‌گیری مصیبت‌بار

2⃣ یکی از زوجین درباره پیامد منفی کارهای طرف مقابل اغراق می‌کنه.

مثال: نباید این پول رو خرج می‌کرد، حالا وضعیت مالی‌مون خراب می‌شه!

تلۀ «باید»

3⃣ یکی از زوجین تصور می‌کنه که طرف مقابل خواسته‌اش رو برآورده می‌کنه؛ چون به‌گمانش اون باید از این خواسته باخبر باشه.

مثال: تو باید بدونی که من چقدر از فلانی بدم میاد، حتی اگه با خودش بگم و بخندم!

برچسب‌گذاری

4⃣ شما به‌شکلی ناعادلانه و با نادیده‌گرفتن ویژگی‌های مثبت همسرتون، بهش برچسب می‌زنید.

مثال: تو چقدر تنبلی!

سرزنش‌کردن

5⃣ به‌شکلی ناعادلانه و غیرمنطقی، همسرتون رو به‌خاطر مشکلات رابطه‌تون یا مشکلات بزرگ‌تر سرزنش می‌کنید.

مثال: تو من رو بدبخت کردی!

ادامه داره...

خوشبختی در دستان توست کافی است برای به دست اوردنش تلاش کنی .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رایجن ک 

بله درست می فرمایید ولی نباید رواج داشته باشن و به عبارت دیگه هر چیزی که رواج داره دلیل بر بد نبودن اون اتفاق نیست 

2731
خیلی خوبه ولی چجوری تشخیص بدیم🙄

با سیاست های زنانه و مردونه ای که خدا بهمون داده تا پیک های قبلی رو مطالعه کنید اگه دوست داشتین شاید جواب سوالتونو بگیرین 

2738
با سیاست های زنانه و مردونه ای که خدا بهمون داده تا پیک های قبلی رو مطالعه کنید اگه دوست داشتین شاید ...

من الان خودم راجب سیاست های زنونه میدم،ولی من یه نامزد دارم که از همون روزای اول نسبت بهم بی اهمیت بود،با دوستاش میرفت بیرون ،چهار پنج روز یکبار بهم زنگ نمیزد،اوایل بهش گفتم چرا زنگ نمیزنی،الان دیگه برام مهم نیست که زنگ بزنه یا نه،الان باهاش قهرم فک میکنه میتونه با زنگ نزدن بهم اذیتم کنه،خودشم تازه مقصره

من الان خودم راجب سیاست های زنونه میدم،ولی من یه نامزد دارم که از همون روزای اول نسبت بهم بی اهمیت ب ...

عقد نکردین هنوز؟

عقد کردیم

ببینید رابطه زناشویی ابعاد وسیعی داره تو اینجور مواقع نمیشه فقط پای حرف های یک نفر اقا یا خانم نشست و قضاوت کرد و راهکار داد باید دو طرف بشینن صحبت ها مشکلات رو بیان کنن و یه متخصص نظر بده در این خصوص 

پیشنهاد من به شما مراجعه به یک مشاور خانواده هستش 

[QUOTE=174158554]ببینید رابطه زناشویی ابعاد وسیعی داره تو اینجور مواقع نمیشه فقط پای حرف های یک نفر اقا یا خانم نشست ...[/QUOTE چون اوایل بهش گفتم دوس دارم زنگ بزنی ،مث بقیه زنو شوهرا الان فک میکنه میتونه با زنگ نزدن اذیتم کنه،ولی خیلی اشتباه میکنه چون اون اولش بود که ذوق داشتم،الان دیگه هیچ حسی بهش ندارم ،ینی اصلا بودو نبودش مهم نیست برام،فقط نگران آیندمم که چی میشه،الان دو هفته اس که قهریم من که هیچ مشکلی ندارم تا ی سالم نباشه،ولی من از زندگی های اینجوری خوشم نمیاد ،دوس دارم زندگی کنم،یک سالو نیمه که نامزدم آرامشمو با نفهمیاش ازم گرفته

2706