2733
2734
عنوان

شما جای من باشید خرید میکنید یا...

201 بازدید | 16 پست

بچه ها من تازه معلمم این ماه ۱۵۰۰ تومن عیدیمه .تصمیم داشتم باهاش چند تا خرید کنم برا خودم چند ماه بود  به خاطر بیکاری همسرم چیزی نخریدیم برا خودمون. بعد حساب کردم خریدامو حدودا ۸۰۰ تومن شد .حالا میگم نکنه زیاده روی دارم میکنم 😂🤦‍♀️ میخاسم دوتا مانتو خوب بگیرم .بعلاوه یه ست کیف ک تو اینستا ۱۰۰ تومن میدن با یه سری لوازم بهداشتی آرایشی.شما جای من بودید همشو می‌خرید یا ؟؟؟

اگه چاله چوله خاصی نباشه بله میخرم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بیخیال دنیا دوروزه بخر....

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

اگر از من ولخرج بپرسی بله می خرم 

اما خودت ببین اگر بخری بعدش سخت تر زندگی می کنی یا نه 

‏یه بار موقع خداحافظی یکی بجای تعارفات معمول و ارزوی موفقیت؛   بهم ساده گفت: غمت کم... و این قشنگ ترین جمله ای بود که شنیدم...  
2738

نه عزیزم زیاده روی چرا.اتفاقا خوب مدیریت کردی که با ۸۰۰ جمع میشه

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
2706