2737
2734
عنوان

بچه ها احساس میکنم افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم زرفتم داروهاشکن بعد یه مدت استفاده از قبلم بدتر میسی

به نظرم توهین نی نی سایت بگرد تجربه دیگرانو بخونید ببین اونا چطور درمان کردن ،من واسه هر مشکلم تو نی نی سایت می‌چرخم تجربه دیگرانو میخونم گلم

ورود آقایان به تاپیکام و لایک و.ریپلای ممنوع
2738

پسوریازیس صدفک هستش. 

عزیزم اتفاقا من دیروز خوندمش تو کتابم. بیماری پوستیه. که استرس دوچندانش میکنه. حال روحیت خوب باشه اونم بهبود پیدا میکنه.کدوم قسمت از بدنته؟ 

منم چند ساله اگزما دارم. تا استرس بکشم پوستم به خارش میفته و زخما برجسته میشن. ولی خداروشکر خیلی بهترم الان

اره عزیزم زرفتم داروهاشکن بعد یه مدت استفاده از قبلم بدتر میسی

اگه به جای شما شوهرت دچار این بیماری می شد شما چطور واکنش نشون می دادی؟  دلت می خواست شوهرت مدام ازت دوری کنه؟  شما براتون فاجعه بود!؟  

یه بیماری پوستی انقدر بزرگش نکنید!!  به چشم یه مشکل بهش نگاه کنید که باید حلش کنید!!  

زن های اینستا رو ول کن  اونجا همه بی عیب و نقص هستند و فقط از خوشی هاشون فیلم و عکس می زارند!!!  زندگی های واقعی یه جور دیگه است!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
گوگل که همه دارن مال من به صورت جوش ریز ریز هست رو پام رو سینم رو ارنجم رو پهلوهام میریره بیرون

ببین تو طب سنتی راهکار چی دادند؟

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2706