2737
2739
عنوان

به نظرتون خیانته ؟؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره شاید  راه حل چیکار کنم

اومدن تو کوچه زنگ بزن 110 بگو آرامش ازمون گرفتن همه ش صداشون تو کوچه س مگه آرامش نمیخوایم ما غربت بازی در بیار😅

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍
بنظر تاالانم چیزی بهش نگفتی و پررو شده که پیگیر اوناس و جلوی خودت ابنکارارو میکنه

11-منطقی حرف زدم 

2-دعوا با خونریزی 

3-به خودم رسیدم و بیخیالی 

4-دیگه نمیدونم کاش زنم بود مهریشو میدادم تموم کنم باهاش 

این مصداق همونه که میگن بی حجابی کیان خانواده رو تهدید میکنه ولی بعضیا میگن خوب مرد نگاه نکنی .حالا با همسرت خیلی آرام و محترمانه مشکلتو مطرح کن و خاطر نشان کن که داری زندگیمون رو برای هیچ داغون میکنی. اگه مستإجر هستی خونه رو عوض کن چون میگی یکیشون چراغ سبز داده. خدا لعنتشون کنه

بهش بگو اگه به این سبک سری هات ادامه بدی  خوشگلتر از تو هم زیاده منم  میرم توی کوچه وایمیس ...

آفرین به خدا دیروز گفتم بهش 

میگه حتما از 80 ملیون 40 ملیون عاشقت میشن از بس خوشگل(بوس میکنه)جدی میگه و مسخره نمیکنه 

ولی به کارش ادامه میده

2738
این مصداق همونه که میگن بی حجابی کیان خانواده رو تهدید میکنه ولی بعضیا میگن خوب مرد نگاه نکنی .حالا ...

جالبه چراغ سبز داده دو تا بچه داره 

این تو ماشین بود شوهر جفنگ 

خودم دیدم دختره سرش 180 درجه به خدا 180 درجه اینوره داره نگاه میکنه 

دید من دیدم 

لبخند زده بهم رد میشه 

حواستون باشه مدت زمان قهرتون طولاني نشه. چون عادي ميشه براي شوهرتون

حواستون باشه جاتونو عوض نكنيد.... بطور كلي قهرتونو به اتاق خواب و تو تختخواب نبريد عزيزم

مقابله به مثل نكنيد

در مورد جذابيت خودتون ازشون سوال نپرسيدا (حتما اعتماد به نفس داشته باشيد)

سعي كنيد جذابيت و تنوع داشته باشيد تو: محيط خونه. آرايشتون. صحبت كردنتون. غذا پختن. استقبال. 

وقتي ميرن سمت پنجره يا دم در: بدون اينكه لحنتون بد باشه يا اخمي تو چهرتون: بصورت جدي ازشون براي انجام كاري كمك بخواييد؛ مثلا نگهداري بچه. يا هر چيزي كه ميدونيد انجام ميدن

به نيازهاي جنسي همسرتون حتما پاسخگو باشيد (اين موضوع و ناراحتي شما نبايد تاثيري در روند روابط زناشويي شما بذاره)

حواستون باشه با هيچ كس در مورد اين موضوع درد و دل نكنيد عزيزم. چون مشكل شما حتما حل ميشه منتها با سياست و تدبير و صبوري خودتون

با شوهرت خیلی جدی حرف بزن. بدون کتک کاری. خونه را عوض کن 

نمیشه که تازه ساختیم 6 ماه نیست اومدم اونطور که دلم میخواست بعد چند ماه اجاره به خدا بچه نداشتم همچین توهینی رو یه روز هم تحمل نمیکردم

11-منطقی حرف زدم  2-دعوا با خونریزی  3-به خودم رسیدم و بیخیالی  4-دیگه نمیدونم کاش ...

پس همسرت چش چرونه و این اعتماد به نفسش کارو بدتر میکنه،من اینطور مواقع قششنگ همسرمو میکوبونم که بفهمه اش دهن سوزی نیست

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
این مصداق همونه که میگن بی حجابی کیان خانواده رو تهدید میکنه ولی بعضیا میگن خوب مرد نگاه نکنی .حالا ...

اگه شوهر این خانم مشکل نداشت چشمش هرز نمیپرید اون خانمها لخت هم بودن کیان خانواده از هم نمیپاشید بابا برید لب ساحل کشورهای کافر رو نگاه کنید زن و مردها لخت کنار هم میخوابن اما این همه هرز نیستن نگاهشون حجاب داره چرا مردهای ما این همه نگاهشون ناپاکه که رو لباس هم میخوان بخورنت؟

2706