2737
2734
عنوان

به نظرتون خیانته ؟؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 57 پست
نمیشه که تازه ساختیم 6 ماه نیست اومدم اونطور که دلم میخواست بعد چند ماه اجاره به خدا بچه نداشتم همچی ...

جدی باهاش حرف بزن. بفهمه ادامه بده گرون تموم میشه. هرگز هم نگو بخاطر بچه میمونم . البته به خانواده ها نکشون.

اگه شوهر این خانم مشکل نداشت چشمش هرز نمیپرید اون خانمها لخت هم بودن کیان خانواده از هم نمیپاشید باب ...

چه با لباس 

این زنه به خودش میرسه وایمیسته کوچه به همه لبخند میزنه ولی خیلی ها رو داریم بد میگردن ولی انصافا چیزی تو ذهنشون نیس که من خودم هیچ مشکلی با همچین ادم هایی ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شوهر این خانم مشکل نداشت چشمش هرز نمیپرید اون خانمها لخت هم بودن کیان خانواده از هم نمیپاشید باب ...

شما از کجا میدونی اونجا ها خیانت اتفاق نمیفته؟ همه آدما نمیتونن خوددار باشن حجاب برای همینه. الان ۲ تا زن بی شرف دارن زندگی و روح و روان این دوستمون رو داغون میکنن. 

این زنه هر کاری میکنه 

برمیگرده لبخند میزنه بهم که مثلا حال کردی من بهتر از تویم یا نمیدونم واقعا منظورش چیه 

روانیم کردن دو تا بیشعور 

تازه دعا کردم خدا جوابشو بده 

زندگیش به مشکل خورده چون شوهرش واقعا پسر پاک هست 

حالا بدتر فکرم خراب شده 😐

2728
چه با لباس  این زنه به خودش میرسه وایمیسته کوچه به همه لبخند میزنه ولی خیلی ها رو داریم بد میگ ...

عزیزم حتی اگه قبول کنیم اون زنها بدن فاحشن  به شما مربوط نیست تعهدی به شما ندارن به خودشون و خدای خودشون و وجدان نداشتشون مربوطه اما کسی که به شما تعهد داره در قبال شما زندگیتون احساستون مسوله همسرتون هستش اگه نگاه شوهرت حجاب داشته باشه هیچ زنی  جرعت نخ دادن پیدا نمیکنه اما بهر حال احساستون رو درک میکنم امیدوارم شوهرت براه بیاد

شما از کجا میدونی اونجا ها خیانت اتفاق نمیفته؟ همه آدما نمیتونن خوددار باشن حجاب برای همینه. الان ۲ ...

اره به خدا از تیر ناراحت بودم الان سه روزه میشینم فقط گریه میکنم تازه بار دار هم هستم 

واقعا میترسم کسی بفهمه بگن زنش حتما مشکلی داره

خیلی ناراحتم

عزیزم حتی اگه قبول کنیم اون زنها بدن فاحشن  به شما مربوط نیست تعهدی به شما ندارن به خودشون و خد ...

ولی این هم انصاف نیست که وقتی میدونن یکی زن و بچه داره بهش نخ بدن 

خیلی کارش عیر انسانی هست 

دو تا خودش بچه داره 

به خدا هیچ مشکلی نداشتم با خود شوهرم تا این که این اومد

اره به خدا از تیر ناراحت بودم الان سه روزه میشینم فقط گریه میکنم تازه بار دار هم هستم  واقعا م ...

نه عزیزم تو هیچ مشکلی نداری. اونا بیشرفن البته شوهرتم نتونسته خودار باشه. امروز بدون توهین، داد وبیداد و گریه باهاش حرف بزن بگو من حاملم بچه ناقص میشه. مجبورش کن بیاد مشاور. خودتم اذیت نکن . برای بچت خوب نیست. 

2738
نه عزیزم تو هیچ مشکلی نداری. اونا بیشرفن البته شوهرتم نتونسته خودار باشه. امروز بدون توهین، داد وبید ...

اره صد در صد شوهرم مقصره چون تو کوچه فقط مگه اون مرد هست 

شما از کجا میدونی اونجا ها خیانت اتفاق نمیفته؟ همه آدما نمیتونن خوددار باشن حجاب برای همینه. الان ۲ ...

روح و روان این بخاطر چشم ناپاک شوهرش در عذابه همچین مردهایی لایق زن پاک نیستن باید گیر یکی مث خودشون بی افتن

ولی این هم انصاف نیست که وقتی میدونن یکی زن و بچه داره بهش نخ بدن  خیلی کارش عیر انسانی هست&nb ...

من بازم میگم مشکل از شوهرت و نگاه هرزش هست اون زنها هم برن محله ات هم عوض بشه بازم مشکل حل نمیشه بازم چشم شوهرت دنبال زنهایی میگرده که کمی بهش پا بدن من خودم زنم میفهمم چقدر سخته ولی هر چی فکر میکنم توقع داشتن که  تمام زنان یک کشور نود ملیونی خودشون رو بپوشونن تا شوهر شما یا شوهرهای شبیه شوهر شما از راه بدر نشن خیلی غیر ممکن و سخت  و غیر منطقی به نظر میاد اما توقع داشتن از همسرت که بهت تعهد وفاداری داده  ازش بچه داری  زندگیت رو باهاش شریکی و.... بسیار منطقی و حق طبیعی شماست باید بدونی از کی طلبکار باشی و تمرکزت رو کی باشه تا به امید خدا مشکلت زودتر حل بشه

میزنم میگه ببخشید بار آخره ولی ادامه میده

وای خدا برا کسی نخواد شوهر چشم چرون. میدونم خیلی سختته. جدا شو ارش اینجور مردا ارزش زندگی ندارن

یه مادر گیتاریست و آرایشگر، دانشجوی اقتصاد و عاشق همسرم و زندگی سه نفرمون😍🧿 

بهش رو دادی پر رو شده که این کارارو جلوت انجام میده بزن به اون درش یه دعوایی چیزی یا اگه با دعوا درست نمیشه با محبت و صحبت بهش بگو خلاصه یه جور درستش کن ول کنی موضوع رو بد تر از این سرت میاد