2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

راز یک سناریو

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

راز یک سناریو

آشوب

اگرچه اجبار بود

نه سیاه بود نه سفید

پشیمون نمیشی از خوندنشون

رمانای خانم نیلوفر قائمی فر رو دانلود کن همشون محشرن

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2738

سلام اگر رمان ایرانی میخونی برو سایت " آوای خیس " رمانهاش عالین نویسندهاش همون بچه های نودوهشتیا هستن رمانهای مثل : زیتون - اسطوره  -قرار نبود  -راز یک سناریو - آسمان دیشب اسمان امشب .......کم کم خودت متوجه میشی قلم کدوماشون عالیه 

اگر رمان خارجی هم  میخونی : برباد رفته و اسکارلت  -ملت عشق - دزیره - انا کارنینا - ربکا - دخترعموی من راشل - .....

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

دختری ک رهایش کردی

بادبادک باز

راز قوهای شرقی

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#