2733
2739
عنوان

خانمای متاهل میشه بهم جواب بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1860 بازدید | 140 پست
خیلی ببخشیدنمیتونم ببینم طرف بعد11سال زندگی میادمیگه توفکریکی دیگم واروم باشم واقعاعذرمیخااااام.همه ...

فعلا ذهنش درگیره باید کمک بشه من میدونم بده همین تیشه ای به ریشه زندگیش

بله مال منم در حد فکر بود اولش شیطان تو فکرته منتظره فرصته منم چنان با شوهرم دعوام شد دو سه هفته رف ...

میدونم باورت میشه فقط به مادرم گفتم .الان که به شما گفتم قلبم از سینم کنده میشه .بعصی اوقات میگم جواب خدا رو چه جور بدم .به خدا دستام داره میلرزه 

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زن بودن رو توی چی میبینید؟

توی زن بودن مثل زنهای دیگه محبت دیدن .

خدای من به خاطر همه چیزهای خوبی که بهم دادی شکر ،شکر ،شکر.دوستت دارم خدا ،همیشه بامن باش.
دوتا

وسط فکرکردنات به یه نامحرم فکرکن همون موقع قراره دورازجون ازدنیابری یکی درحال نمازومناجات میمیره.یکی درحال گناه.واقعاببین می ارزه بااون حالت ب ملاقات خدابری؟؟؟؟؟به این فکرکن مادرتلابچه ای.همسرشمام فرعون هم ک باشه هیچ چیزی خیانت روتوجیه نمیکنه.خودمون روگول نزنیم.خودتومشغول کن ک فکرش نیادتوسرت به همسرت بیشترمحبت کن تاازیادت بره نمیدونم هرکاری کن ک فکرنکنی ایناهمه وسوسه شیطانه.من بادین کاری ندارم اماکارشماغیرانسانی.ب این فک کن شوهرشمام ب کسی فکرکنه چه جوری میشه حالت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2738

حتی شده دوهفته از خونه بیرون نرفتم بعد که میرم بیرون آفتاب بهم میخوره چشام درد میگیله مثل زندانی ها خودمو حبس میکنم.پامو که میزارم بیرون میگم خدا نبینمش فقط.

خیلی ببخشیدنمیتونم ببینم طرف بعد11سال زندگی میادمیگه توفکریکی دیگم واروم باشم واقعاعذرمیخااااام.همه ...

عزیزم یکم به اعصابت مسلط باش.ایشونم بخاطراین فکرناراحته.ومیخوادکمک بشه .به افکارش افتخارکه نکرده.افکارذهن که دست خودادم نیست.

اسی طرف کیه؟بنظرم بهترین راه اینه که مکانی که طرف هس اصلاااا نری یا پای اونو به خونت بازنکن  شو ...

طرف غریبه هست اصلا رفت وامد نداریم .

حتی شده دوهفته از خونه بیرون نرفتم بعد که میرم بیرون آفتاب بهم میخوره چشام درد میگیله مثل زندانی ها ...

خواهرعزیزم هرکسی یه مشکلی داره زیاداحساسیش کردی که زن بودن روتومحبت میبینی وتمام.شمادوتافرشته داری مادری این بزرگترین نعمت.توهمین سایت خیلیاارامش دارن پول دارن همسرخوب دارن اماحسرت بچه دارن شماازبزرگترین نعمت دنیابهره مندی ناشکری نکن مادردوتابچه ای.هیچکس زندگکیش خوش وخرم درصدنیست توجحیه نکن.طرف دیدم شوهرش معلول مجبوره بادوتابچه کارکنه توبدترین جاهااماخیانت نکرده وشوهرشونگه داریم میکنه حتی دیگه ازاون بدتری شما؟؟؟

خواهش میکنم به خودت بیا

عزیزم من خودم بیشتر تو عذابم .فکر کن دلم میگیره نمیتونم از خونه بیرون برم چون نمیخام ببینمش.

2706