2737
2734
عنوان

شما اگه شوهرتون این حرفو بزنه خوشحال میشید یا ناراحت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2177 بازدید | 144 پست

یادش بخیر یه زمانی به یه ادم متاهل میگفتی متاهلی یا مجرد میگفت متعهدم،حیف ۲۰۲۱هستیم😬

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوخی کرد باهات خودت چی فکر میکنی 

ن اتفاقا جدی میگفت😥

گفت من جراتشو ندارم ولی تو اگه احساس میکنی با یکی دیگه خوشی و بهت خوش میگذره برو کیفتو کن😐 البته همیشه میگه برو یه عمل زیبایی کن برو گردش هر کاری که حالتو خوب میکنه انجام بده ولی الان میگفت هر کسی که حالتو ...😐

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم
2728

[QUOTE=174152911]راستش ترسیدم از حرفش ، البته اصلا بهش نمیخوره این کارا،، ولی به این همسایمونم نمیخورد😖 تازه اون دوه ...[/QUOTE

عزیزم شاید فانتزی شوهرت اینه  اصلا به روی خودت نیار همچین چیزی ازش شنیدی 

2738
غیرت برای من معنی نداره  حرف شوهرت بد نبود  منم ازدواج کردم اگه روزی حس کردم شوهرم با من ...

شما حرفت اینه ک اگه منو دوس نداره میتونه بره با کس دیگه ای 

اما شوهر استارتر حرفشو موقعی زد ک همسایه خیانت کرده ب زنش میگه تو هم اینکارو بکن چ اشکالی داره😐

اینا خیلی فرقشه

ینی چی بعضیاتون اخر جمله هاتون ی شکلک خاص میذارین؟؟؟مثلا میخواین بگین خیلی شاخین؟  نکنین این کارو

به همسرت بگو ساقیشو عوض کنه. 

بی غیرتی هم حدی داره

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
هر چی غیرتی رگ داره دور ماس 😒🤦🏼‍♀️

واقعاا😂😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

من ک شوهرم میگ اگ من خیانتم بکنم تو حق نداری کاری بکنی میکشمت فلانت میکنم 

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2706