2733
2739

رفتید دکتر یا ماما، چند روز بعد و.... 

لطفا توضیح بدین

من خیلی بی تجربم

قرص اسید فولیک مصرف میکردم و میکنم 

خدایا شکرت

فرداش رفتم متخصص

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سن بارداریمو حساب کردم

بعد گذاشتم تو هفته ۶ و ۷ رفتم دکتر و سونو هم کرد

خواهشا برام دعا کنین که بعد ۳ تا سقط خدا این یکی رو صحیح و سالم بذاره بغلمون🤲🤲🤲🤲🤰🤱 دوست گلم میشه برای تو دلیم صلوات بفرستی ....خدایا شکرت ک پسرمو صحیح و سلامت گذاشتی بغلمون👪 ....امضامو پاک نکردم تا بدونم بعد هر سختی آسانیست....به خدا بسپر ک عاشقانه دوستمون داره  
2738
پیش ماما یا متخصص داخلی؟؟؟ 

هیچ کدوم من رفتم دکتر زنان زایمان. همون دکتری که جاریم حامله بود میرفت میگفت خوبه رفتم پیش اون الانم 7 ماهمه میرم پیش اون توهم تحقیق کن ی دکتر زنان زایمان خوب پیدا کن ک بتونی هر ماه بری. 

من چون دو تا سقط داشتم رفتم چهار روز قبل از موعدم بود که با جواب آزمایش رفتم دکتر که شیاف و آسپرین و... برام شروع بشه وگرنه تا هشت هفته هم نرفتی نرفتی 

اون موقع هم بری وزن و فشار رو میگیره و سونو مینویسه برای هشت هفته که بری صدای قلبشو بشنوی 

اپلیکیشن های بارداری مثل اوما رو نصب کن هفته به هفته بارداریت رو میتونی کنترل کنی باهاش 

باید برید پیش متخصص زنان و زایمان. بر اساس آخرین تاریخ پریودتون سن بارداری رو حساب میکنه براتون یه سری آزمایش کلی مینویسه و سونو تشکیل قلب. من خودم سونو تشکیل قلب رو هفته هشتم رفتم. بعد از اونم دیگه براتون پرونده تشکیل میدن و ماهی یکبار یا اگه نیاز باشه زودتر میرید چکاپ. 

متخصص زنان زایمان عزیزم

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم                   همه دخترا عروسکن ... اما من آنابلم☠️                   #¾9✨😉#
2706