2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه بار که یکی از زن عموهای بداخلاقم رو دیدم رفتم پیشش بهش گفتم سلام خوبی زن عمو جوابمو نداد نمیدونم چی شد که خودم جواب خودمو دادم گفتم ممنون سلامت باشی😁🤭و اونجا بود که از خجالت آب شدم 😐

2738

من یه روز خواب آلود بلند شدم برم مدرسه اشتباهی دمپایی آبی بابامو که سایزش شماره ۴۲ پوشیدم یهو تو سرویس نگام افتاد به پاهام دوباره پیاده شدم رفتم کفشامو پوشیدم

بماند که تا چند روز نقل دهن هم سرویسیام بودم🤦‍♀️

۱۳ بدر رفته بودیم یکی از روستاها...

اونجا هوا فوق العاده سرد بود برا همین رفتیم یه اتاق گرفتیم

کنار اتاق ما دستشویی بود بعد یه دختروپسر که بهشون میخورد دوست پسر دوست دختر باشن رفتن دستشویی موقعی که می اومدن مانتو دختره تو شلوارش گیر کرده بود یهو منم گفتم خانم مانتوتون تو شلوارتون گیر گرده حالا نه یواش بلند

دختره بیچاره گرخیده بود همه نگاهش میکردن بعدم یه نگاه برزخی به من کردو رفت

والا خودمم نفهمیدم فازم چی بود همچین کاری کردم

من یه روز خواب آلود بلند شدم برم مدرسه اشتباهی دمپایی آبی بابامو که سایزش شماره ۴۲ پوشیدم یهو تو سرو ...

آخ آره منم یه بار خابم میومد داشتم میرفتم برای مدرسم خوراکی بگیرم بعدش حواسم نبود سرویسمم هنوز نیومده بود منم دمپایی سایز ۴۲ بابامو ک برام لق میزد پوشیدم رفتم مغازه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

2706