2733
2739

ارد سه صفر بهترین و سبکترین آرده

هر کی میگه حلوا با آرد سنگک عالی میشه ببخشید چرت میگه

شما همه چیز رو با آرد قنادی درست کن کاریت نباشه

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باارد نونوایی ارد قنادی کیک میپزم جفتش عالی میشه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2731
از مغازه ها بخرم ینی؟شرکتیه؟

به از لوازم قنادی ها یا فروشگاهها میتونی بخری . برای شیرینیجات  و کیک عالیه . برای حلوا هم خوبه ولی بعضیها واقعا آرد سنگگ رو میپسندند . برای تو غذا بیشتر آرد سوخاری و آرد نونوایی استفاده میکنن 

ارد قنادی از کجا‌میتثنم بخرم مغازه ها و سوپر مارکتا دارن؟

لوازم قنادیا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
ارد قنادی از کجا‌میتثنم بخرم مغازه ها و سوپر مارکتا دارن؟

تقریبا تموم سوپر مارکتها داردند مارگ گلها یا تک به اسم آرد نول یا 000 نوشته شده . لوازم قنادیها که لوازم قالب و اینجور چیزها دارند آرد هم دارند 

مغازه ی لوازم قنادی همون کیک فروشی هان؟😂

نه اونها که قالب و لوازم جانبی برای کیک و شیرینی دارند . انواع قالبها و مواد مورد نیاز جهت شیرینی پزی دارند همه چی اونجا میتونی پیدا کنی . آرد پودر قند قالب ترافل کاکائو همه چی 

مغازه ی لوازم قنادی همون کیک فروشی هان؟😂

نه لوازم قنادی ها مواد اولیه قنادی، بستنی میفروشن

مثل آرد، ثعلب، قالب و ،،،،،

اگه کرجی بیا مغازه ی بابام خخخخخ

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2706