2737
2739
عنوان

تفاوت دوست پسر و دوست دختر ، زن و شوهر 😃

| مشاهده متن کامل بحث + 1323 بازدید | 65 پست

اتفاقا چند روز پیش هم یکی تاپبک زده بود این زن و شوهرا چرا تو خیابون دست همو ول نمیکنن درصورتیکه ما میدونیم تو زندگیشون باهم مشکل دارن!

دقیقا نقطه دید مقابل شما رو عنوان کرده بود

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل گوشت!!!! البته کاش بیشتراز اینکه همسرهمدیگه باشن دوست و رفیق هم باشن

گوشت کوب منظورم بود خواستم جنبه طنز بدم 

ولی واقعیتش تلخه واقعا

نــَــﺦ ﺩﺍﺩﻥ ﻫَﻤﯿﺸــه ﻫــﻢ”ﺑـَــــﺪ“ﻧﯿﺴــــتﺑــــﻪ ﺑَﻌﻀﯿــــﺎ ﺑﺎﯾــــﺪ ﻧـَـــﺦ ﺩﺍﺩ تا“ﺩَﻫﻨﺸــُــ😖ــﻮنو” “ﺑــﺪﻭﺯَﻥ”  
2731
ادم ناحق نباید بگه عزیزم.. بعضی مردا واقعا نجیبن کاری به بقیه ندارن... مخصوصا به نظرم نسل جدید اصلا ...

بله صدرصد.

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2738
اتفاقا چند روز پیش هم یکی تاپبک زده بود این زه و شوهرا چرا تو خیابون دست همو ول نمیکنن درصورتیکه ما ...

خداییش تجربه خودمو بگم که دیدم چون وقتی میرم بیرون خیلی دوست دارم مردمو ببینم و توجه میکنم بهشون کلا زن و شوهرا کمتر دیت همو میگیرن زن جلو تر از مرده راه میره ولی اونا که دوستن بهم میچسبن و سرشون تو کار خودشونه

نــَــﺦ ﺩﺍﺩﻥ ﻫَﻤﯿﺸــه ﻫــﻢ”ﺑـَــــﺪ“ﻧﯿﺴــــتﺑــــﻪ ﺑَﻌﻀﯿــــﺎ ﺑﺎﯾــــﺪ ﻧـَـــﺦ ﺩﺍﺩ تا“ﺩَﻫﻨﺸــُــ😖ــﻮنو” “ﺑــﺪﻭﺯَﻥ”  
همه که اینطور نیستن    

آره مگر اینکه چند ماه باشه ازدواج کرده باشن تازه عروس و دوماد😀😂

خداییش تجربه خودمو بگم که دیدم چون وقتی میرم بیرون خیلی دوست دارم مردمو ببینم و توجه میکنم بهشون کلا ...

ما عادت کردیم دست همو بگیریم همیشه

حتی یه بار مثلا قهر بودیم ولی بازم انگشت کوچیکمون بهم قلاب بود😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
آره مگر اینکه چند ماه باشه ازدواج کرده باشن تازه عروس و دوماد😀😂

اره   

بعضی مردای متاهل واقعا چشم چرون هستن  

"𝐃𝐈𝐍𝐎𝐎𝐒𝐇"  "فکر نکن تو بردی! نه؛ من به خودم باختم"  https://harfeto.timefriend.net/17018025501388  
2706