2733
2739

من سر بارداری اولم که طبیعی زایمان کردم دکترم نیامد و یه نفر دیگه را فرستاد...سر بچه بزرگ بود و دکتر هم  از پایین کامل پاره کرد از این سوراخ به اون سوراخ جر خوردم و دوباره دوخت.بعد از زایمان دکتر بهم گفت یه هفته دیگه بیا نخ بخیه ات را بشکافم. نخ بخیه سزارینی بهم زده بودند و آب شدنی نبود..منم چون مطب شلوغ بود دوتا بیمارستان و جای خلوت رفتم گفتند مگه میشه زایمان طبیعی و نخ کشیدنی ... خلاصه که هیچ کسی برام نخه را نکشید.بخیه ها هم باز شده بودند و من اذیت میشدم.بعد از یکماه شوهرم رفت دکتر و‌دکتر هم اظهار بی اطلاعی که نمی دانم چرا نخ بخیه را کشیدنی زدند و خلاصه ما نخ بخیه را کشیدیم....این مدت هم بچه ام تو دستگاه بود و خیلی اذیت شدم...آنقدر که نخ بخیه را تا یه ماه یادم نبود...بعد از اینکه بخیه ها کشیده شدند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نبایدم روت بشه از "مسی" بپرسی 😉😉😉

از رونالدو بپرس

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738
مسی چرا باید ازبارداری بدونه😂

بخواد بپرسه هم نره مثل الان بگه از این سوراخ به اون سوراخ جر خوردم

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪

ببخشیدا ولی چه دکتر بی شعوری من جای شما بودم ازش شکایت میکردم

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//

الان حالت بهتره؟چرا بچت موند تو دستگاه

آخی عزیزم حتما خیلی اذیت شدی واااااقعا درکت میکنم

من سزارین بودم به جای دو تیکه، با سه تیکه نخ بخیه زده بودند. یه تیکه وسطی باقی موند بعد چهل روز عفونت کرد خیلی بدبختی داشت....

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
بخواد بپرسه هم نره مثل الان بگه از این سوراخ به اون سوراخ جر خوردم

😂😂😂😂بیچاره مسی بیچاره رونالدو بیچاره من که دارم میخونم

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
2706