2737
2739
عنوان

خواهر شوهرهای افسرده

| مشاهده متن کامل بحث + 732 بازدید | 48 پست
من همش میگم کاش شوهر کرده بودن میدونی فشاری ک ب خاطر شوهر نکردن اینا ب شوهرم وارد میشه خیلی زیاده ...

آره دیگه چرا مانع ازدواج بچه هاشون شدن... مادربزرگم خدا بیامرز راجع به همچین پدر مادرایی حرف می‌زد بد و بیراه میگفت بهشون از نظرش اینا گناهکارن که مانع ازدواج میشن

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
متعهلی شانس میخواد خوب دربیاد

اره واقعا شانس میخاد

راستش خاستگارای من اصلا به دلم نبودن و مناسب من نبودن

میدونستم اگه با اینا ازدواج کنم وضعیت بدتری خواهم داشت

بقول استارتر والدین و خانواده هم خیلی تاثیر دارن

مثلا بعدها فهمیدم که رد میکردن خاستگارو یا اینکه سعی نکردن زودتر  به من کمک کنن شخصیت مستقلی بگیرم و احساس میکنم همیشه خیلی از هم سن و سالام عقب تر بودم

هر طرد شدنی، هدایت به مسیر دیگری است
اره واقعا شانس میخاد راستش خاستگارای من اصلا به دلم نبودن و مناسب من نبودن میدونستم اگه با اینا از ...

آفرین به تو که اینقدر میفهمی ازدواج با هرکسی چیه هر قیمتی از چاه تو چاله افتادنه

2740
خب اینا ندارن پیاده روی و خرید اینا میرن ولی خب اینکه نشد لذت بردن از مجردی

همین که دغدغه ای ندارن میخورم می‌خوابن با برادر زاده ها وقت میگذرونن خودش یعنی آرامش یعنی خوش بختی اینارو شما بهشون بگو

خوب مگه چه دردسری برای شوهرت دارند ؟ من هم مجردم ۳۹ هستم احتمالا مجرد میمونم اما به خودم قول دادم ا ...

دردسر نگیم بهش ولی خب فکر شوهرم پیششونه

نگرانشونه

باید آخر شب بهشون سر بزنه در حالیکه من نیاز دارم بعذ یه روز کاری آخر شب پیش من باشه 

اونا هم خواهراشن من نمیگم سر نزن ولشون کن ولی دوست دارم در طول روز اینکار رو بکنه اما اون شبها نگرانشون میشه 

مسافرت بریم دلش میگیره چرا خواهراش نمیبینن این مناطر و شهرها رو

خرید کنیم همینطور 

تنها باشیم همینطور 

ینی چیزهایی ک الان تو این سن باید بچه و‌ شوهر برای خواهراش انجام میدادن شوهرم احساس مسئولیت میکنه ک انجام بده 

اسی راست میگن شاید شوهر شما خودش کمی ناراحتی از جای دیگه داره وگرنه فکر نمیکنم بخاطر خواهرا باشه

نه دارم میبینم دیگه 

خودش هم کاهی میگه اگه ازدواج کرده بودن خیالم راحت بود 

حتی یه بار گفت کاش یه کم شیطون بودن زمان جوونی 

حداقل یکیو برا خودشون پیدا میکردن مادرم ک تو این زمینه زرنگ نبود

من شاغلم  کارمند بانکم

به به دیگه چی میخوای زندگی گل و بلبل چندتا رفیق پایه داشته باش بگردین کیف کنین خونه بخر ماشین بخر ی بچه بی سرپرستو خرج بده خودش هزار بار از متعهلی بهتره