2737
2739
عنوان

بچه ها یه دیقه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 33 پست
یعنی هلاک نت گردیت شدم😃😄 

اینکه خوبشه 

سرچای من داعش .عقاید داعشی ها.عقاید وهابی ها.داعش چه بر سر زنان نازیبا می اورد.داعش چگونه سر میبرد.حیوان ازاری.گوشت سگ.چندش ترین غذاهای دنیا.ایلومینات ها.و...😂😂😂تا دوهفته کابوس میبینم همش😂😂

🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنجکاویم برطرف شد😂⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦❤️⁩

پس بگیر بخاب   دیگه هم دنبال داعش هم نریا شیطون   

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2728
اینطوریم نیست بعضی موقعیت ها لازمه ،ولی دیگه اون مردی متاهلی که میره سراغش اونم پنهانی قطعاااا کلاه ...

بیشتر برا اشنایی قبل ازدواج من قبول دارم یه مدت محرم باشن که اگه دستی خورد نگاهی شد گناه نکرده باشن هرچند من بااینکه دوستم بودیم منجر به طلاق شد😂😂هی خدا

🙂💔
اینکه خوبشه  سرچای من داعش .عقاید داعشی ها.عقاید وهابی ها.داعش چه بر سر زنان نازیبا می اورد.دا ...

یا خود خدا!این سرچا چیه!بشین جاش کتاب بخون 😅توی این موضوع که علاقه داری رمانای امنیتی بخونکه بر اساس واقعیتن،مثلا کتاب مار و پله که زندگی ادمین کانال داعش هست یا زنان عنکبوتی که درباره قاچاق دختران هست(واقعی وهمین ایران خودمون متاسفانه!)

2738
زنه هم باید بگه قبلتُ ینی قبول کردم

نه ننوشته بود زنه بگه مرد بلافاصله بعداز متن عربی ک خوند خودش بگه قلبت التزویج 

اززن وکالت بگیره یه همچی چیزی😁😂

🙂💔
یا خود خدا!این سرچا چیه!بشین جاش کتاب بخون 😅توی این موضوع که علاقه داری رمانای امنیتی بخونکه بر اسا ...

اتفاقا خیلی علاقه دارم بع اینجور کتابا یه هیفارو خوندم یع تکفیری چیز زیادی نداشتن ولی 

یه مدتم دنبال کتاب نادیا مراد بودم اسمش یادم نمیاد

🙂💔
اتفاقا خیلی علاقه دارم بع اینجور کتابا یه هیفارو خوندم یع تکفیری چیز زیادی نداشتن ولی  یه مدتم ...

این کتابا که معرفی کردم بهترن کتابای تخقیقی هم زیاده ولی حوصله ادمو سر میبره،کتاب پسران دوزخ فرزندان قابیل هم جالبه،اینارو خودم خوندم و برام جذاب بوده کا بهت معرفی کردم باز اگه چیزی یادم اومدم مینویسم