2733
2734

من از امام حسین و امام جواد و حضرت عباس و امام علی حاجت گرفتم  و زندگیمو مدیون همشون هستم از ازدواجم گرفته تا خرید خونه و بارداری، اخیرا هم یه حاجتی دارم ان شاءالله خانم فاطمه ی زهرا کمکم کنه و حاجت روا بشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نذرمجرب ویژه شهادت امام رضا(ع) برای صاحب خانه شدن اگه کسی دوست داره زودتر صاحب خونه بشه نذر کنه ۷س ...

یعنی این نذر فقط برا مستأجر ها هست؟ خب ما که حاجت دیگه ای داریم چیکار کنیم

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
2728
من از امام حسین و امام جواد و حضرت عباس و امام علی حاجت گرفتم  و زندگیمو مدیون همشون هستم از از ...

عزیزم میشه بگی چجوری حاجت گرفتی چی نذرکردی؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
یعنی این نذر فقط برا مستأجر ها هست؟ خب ما که حاجت دیگه ای داریم چیکار کنیم

این نذره اره .اینی که ۷ سال ۷کاسه اش بپزی به نیت خونه دار شدن.

نیت دیگه هم داری تو نت بزن نیت مخصوصش میاد 

البته امام رضا رئوفه حاجت روا میشی 

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
بیشعور خودتی .سگ پاچه گیر .هو چقه

گلم شماکه خانم متشخصی هستین زشته این برخورد

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
2738
این نذره اره .اینی که ۷ سال ۷کاسه اش بپزی به نیت خونه دار شدن. نیت دیگه هم داری تو نت بزن نیت مخصوص ...

خیلی سرچ کردم اکثر دعاها رو خوندم ولی انگاری خدا با من قهره😞

عزیزم میشه بگی چجوری حاجت گرفتی چی نذرکردی؟

من تو همه ی خواسته هایی که از اماما داشتم ته دلم اطمینان داشتم که آخرش حاجتم رو میگیرم و این حس خیلی مهمه تو برآورده شدن هر حاجتی اینکه به اون امام اطمینان 100 درصدی داشته باشی وبدونی قطعا حاجتت رو میده باور کن میده 

من تو حرم امام حسین از ایشون خواستم تا سال بعدش یه همسر خوب بهم بده که هم مومن باشه هم اخلاقش خوب باشه از حضرت عباس و امام علی هم همینا رو خواستم تو حرماشون و بعد رفتم تو همون کربلا یه چادر عروس هم خریدم آخه مطمئن بودم که حاجتمو میدن 

8 ماه بعدش با همسرم به مدت 6 ماه آشنا شدیم و 

همسرم دقیقا روز تولد امام حسین اومد خواستگاریم😍 برای اینکه پدرم راحت با ازدواجم موافقت کنه چله زیارت عاشورا و حدیث کسا برداشتم و 40 روز نمازامو کامل خوندم بدون قضا شدن 

برای خونه دار شدنمون اونم نزدیک مامانم اینا نذر 14 هزار بار ذکر یا جوادالائمه ادرکنی رو تو 10 روز نیت کردم بگم و آیه رب انزلی منزلا مبارکا رو بعد هر نمازم گفتم تو یک هفته خونه دار شدیم 

برای بارداری واقعا دیگه سپردمش دست خدا گفتم اگه صلاح بدونه این ماه بهم میده صلاح هم ندونه نمیده من هیچکارم و بدون استرس اقدام کردم و روز عید غدیر از امام علی خواستم بهم عیدی بده و خبر بارداریم عیدیم باشه آخر شبش همسرم رفت بی بی چک خرید مثبت بود😍 قربون خدا و ائمه برم که همه جوره هوامونو دارن 

خیلی سرچ کردم اکثر دعاها رو خوندم ولی انگاری خدا با من قهره😞

خداباهیچ بنده قهرنمبکنه 

مگه میشه مثل مادرمهربدنه توبخواه عاجزانه 

وقتش باشه میده 

لابد حکمتی داره بهتدشو میخوادبده 

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
بیشعور خودتی .سگ پاچه گیر .هو چقه

متوسل شو به حضرت صادق ، و تا ۴۰ روز  دعای توسل رو بخون نباید یه روزم قطع کنی حتی ببخش ایام عادت ، اونجا که میگه بگو :  دستاتو بلند کن آسمون و از خدا حاجتت رو بخوا ، برای یه مریضی بد ناعلاج واسه یکی خوندم روز ۳۹ شفا پیدا کرد و روز چهلم معجزه شد براش ، برا عزیزت بخون انشالله به اذن خداوند شفا میده ، فقط ایام پاکی با وضو بخون ،اگه عادت شدی همونجوری بدون وضو ،

از گوگل دانلود کن یا از کتابخونه بگیر دعای توسل رو ، معجزه میشه برات با ایمان بخون به اذن خداوند عزیزت شفا پیدا میکنه فقط محکم و با ایمان🥰

من تو همه ی خواسته هایی که از اماما داشتم ته دلم اطمینان داشتم که آخرش حاجتم رو میگیرم و این حس خیلی ...

اخی عزیزم باورت میشه چشام پراشک شدبرمنم نذرکن بهم بگوتاانجامش بدم برام دعاکن چون یکبارتوزندگیم شکست خوردم میترسم دعاکن هرچی صلاحه بشه خوشبخت بشم😢

خداباهیچ بنده قهرنمبکنه  مگه میشه مثل مادرمهربدنه توبخواه عاجزانه  وقتش باشه میده  ...

نمیدونم شاید من یکم عجله دارم،  

اخی عزیزم باورت میشه چشام پراشک شدبرمنم نذرکن بهم بگوتاانجامش بدم برام دعاکن چون یکبارتوزندگیم شکست ...

عزیزم ببین خودت با کدوم امام راحت تر ارتباط برقرار میکنی از همون بخواه نذرت روهم چیزی که خودت دوست داری انتخاب کن کلا ببین حال دل خودت با کدوم نذر بهتر میشه همونو انجام بده ولی وقتی از اون امام خواستی و نذر رو شروع کردی دیگه مطمئن باش حتما بهت میده یه درصد هم شک نکن این حس اطمینان رو تو خودت حتما بوجود بیار قول میدم نتیجه بگیری 

ان شاءالله هرچی به صلاحته پیش بیاد برات عزیزم 

2706