2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو از بالا منبر بیا پایین قول میدیم ما بریم بالا

شوخی کردم گارد نگیر

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728
تو از بالا منبر بیا پایین قول میدیم ما بریم بالا شوخی کردم گارد نگیر

ممنونم ازتون که وقت گذاشتید و تاپیک رو خوندید..وقتی شوخی میکنید میفهمم حالتون خوبه..و چقدر خوشحال میشم از حال خوب آدم ها

2738
ممنونم ازتون که وقت گذاشتید و تاپیک رو خوندید..وقتی شوخی میکنید میفهمم حالتون خوبه..و چقدر خوشحال می ...

🌹🌹🌹☺

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بعد از اینکه به اون حال ِ دعا و درخواست ، [ رسیدیم ] ، بعدش اونوقت چی میشه ؟

من خودم جواب این سوالو میدونما .  فقط میخوام ببینم با توجه به جمله ی این تاپیکتون ، از دید و نقطه نظر شما ، بعدش چیه ؟ یا بعدش قراره چه اتفاقی بیفته ؟؟

🚩🚩 سختی های زندگی به من یاد داد بی اهمیت ترین چیز توی مسیر زندگی حرف ِ مردمه . . . 🚩🚩
بعد از اینکه به اون حال ِ دعا و درخواست ، [ رسیدیم ] ، بعدش اونوقت چی میشه ؟ من خودم جواب این سوالو ...

زمانی که بعدش برامون سوال نبود باید بیاییم بشینیم صحبت کنیم..تا زمانی که به فکر بعد و نتیجه ایم یعنی هنوز توی اون مسیر نیستیم..

در کنار دعا تلاش هم خیلی مهمه

من بیشتر از دعا به تلاش اعتقاد دارم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩

سلام

روز زیباتون  بخیر🌸🍃

گاهی هنوز دلی نشده

برا همین نمیشه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

اعتقاد یعنی خواسته ات رو ببری پیش خدا.و ایمان یعنی اونو بزاری پیشش و برگردی.اگر ایمان داشته باشی که درست میشه پس درست میشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706