2733
2734
چشم چشم چشم مطمن باش مادرمیشی هیچکس بی اولاد نمیمونه مگر اینکه خودش نخواد بسپر دست خودش و خیالت رو ...

چشمت بی بلا عزیزدلم

خدا خیرت بده عاقبت بخیری نی نی نازت رو ببینی

انشاءالله با نفس خیر شما همینطور بشه که شما میگید

واقعا ممنونم ازت عزیزدلم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سال و نیم فعلا متفورمین داده دکتر

منم مصرفم متفورمین بود. البته ن برای بارداری چون جفت بچه هام روخدا بهم.هدیه داده از خدا بخواه حتما ن نمیگه خدای مت خیلی مهربونه

2731

مبارک باشه عزیزم...خدا حفظتون کنه انشالله.  ..

هنوز به خدا نزدیکی خیلی ....

برای شفای دختر منم دعا میکنی لطفا؟

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
چشمت بی بلا عزیزدلم خدا خیرت بده عاقبت بخیری نی نی نازت رو ببینی انشاءالله با نفس خیر شما همینطور ...

فدات بشم عزیزه دلم همه ی خانم های سرزمینم لایق مادرشدن هستن انشاءالله سال دیگ کناره سفره غذات یه کوچولو گریه کنه و نگاهش کنی یاده من بیفتی و چشمات پر از اشک خدایی بشه برامنم دعا کن ما همه محتاج دعا هستیم 

2738
مبارک باشه عزیزم...خدا حفظتون کنه انشالله.   .. هنوز به خدا نزدیکی خیلی .... برای شفای دختر ...

فدات بشم عزیزه دلم انشاءالله ب حق خانم فاطمه زهرا دختره نازت حالش خوب بشه گلم وظیفمه دعا کنم و میکنم 

مریضیش چی هست عزیزم

2706