2733
2739
عنوان

خانواده شوهر بی چشم رو

418 بازدید | 26 پست

شوهرم خیلی مرد خوبیه .ولی یه تاپیک زدم که خانواده شوهرم و جاریم  داشتن باعث مرگ بچم میشدن .و اینکه به پدر و مادرم که فوت کردن فحش دادن و الان سه ماهی هست که رفت و امدم کلن قطع شده جاری دیگه که چند روز پیش یه عقد کردو بدون عروسی اومد خونه زندگیش .بهم زنگ زد و گله که چرا نیومدی خلاصه زنگ زنگ .اخرم خودشو شوهرشو دعوت کردم و پذیرایی خیلی با شکوهی ازش کردم که خودش موند واقعان نگید میخواسی کلاس بزاری و اینا نه واقعان من هرمهمانی خونم بیاد بهترین پذیرایی میکنم و دوست دارم کسی که میاد خونم بهش خوش بگزره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه منم دعوت کنی خونت؟؟؟؟😄😄

منم دلم خواست 😋😂

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2731

همونی هستی که یه دفعه خانواده شوهرت بهت حمله کردن و بچه رو از دستت به زور میخواستن بگیرن بعدم تموم بدنت زخم شد و...؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

دلم میسوزه از محبتای خالصانه ای که چه مادی چه معنوی میکردم کادوهای روز مادر یا خریدای متفرقه اونو مثه مامانم دوست داشتم منی که پدر مادر نداشتم اونا رو جای پدر مادرم گزاشتم ولی اشتباه کردم

2738

یه سوال بپرسم چرا عکسای پروفایلتون برش نمیدید بعضیا

وا اصلا به من چه 😐🚶‍♀️

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

اما همون جاریم که باعث درگیری شد و همه دعواها سر اون شد الان خیلی شیک و مجلسی همش اونجاست انگار نه انگار با منو شوهرم چه کردن در صورتیکه که تا الان اندازه یه پوست تخمخ اونحا نبرده فقط همیشه اوننحا پلاسن.اما ما درست به عکس بودیم 

یه سوال بپرسم چرا عکسای پروفایلتون برش نمیدید بعضیا وا اصلا به من چه 😐🚶‍♀️

😂😂😂👌👌👌

نترسید روزی خورشید متلاشی شود و همگی ما از سرما بمیریم ، بترسید روزی برسد که زنان بخواهند محبتشان را از مردان دریغ کنند..آن وقت همگی از سرما خواهیم مُرد..

من کلن دیگه قصد رابطه نداشتم حتی با این حاری جدید .ولی شوهرش تو مراسم مادرم خیلی زحمت کشید عین یه دین رو گردنم بود .خداروشکر مهمونی خوبی گرفتم .الان مشکلم اینه به خاطر فحشی که پدر مادرم دادن من دیگه هرگز نمیخوام هیج رفت و امدی داشته باشم

2706