2733
2734
عنوان

کسی عروس هلندی داره؟؟

175 بازدید | 26 پست

بچه ها من یه عروس هلندی بامزه دارم ولی همش بالاشو میکنه و خونی میکته دامپزشکم بردمش اما گفت پرهاش کاملا سالمه ولی من میبینم الان باز بالشو زخمی کرده نمیخوام درد بکشه چیکارش کنم مشکلش چیع؟  

متاسفانه افسردگی و استرس باعث میشه 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام من عروس هلندی دارم اما این مشکل رو نداشتن تاحالا! دوتا گروه پرندگان توی تلگرام عضو هستم اگر تلگرام داری تا لینکش رو بهت بدم عضو شی بپرس شاید اونا طبق تجربه زیادشون بهتر بتونن راهنماییت کنن

من یه شاه طوطی پنج ساله دارمش بدون قفس و صبح تا شب با برادرزاده هام بازی میکن هیچ وقت نه بردم دامپزشکی شاد و شادابه 

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
2738
عزیزمم😍😍

خیلی اجتماعی هست عاشقشم میاد زیر پتو لالا می‌کنه سر سفر پیش خودمون غذا میخوره 

اخه کاملا بازیگوش و سرحاله

شاید از چیزی عصبی شده باشه 

محاله پرنده ای که شاداب و سرزنده باشه اینکارو کنه 

2706