2737
2739
عنوان

تاپیک خاستگار کورد چرا😦 کوردا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 83 پست

کوردا خیلی هم خوبن من نامزدم کورد عاشقشم خیلی خوبه

۹۹/۹/۹به آرزوم نرسیدم ولی ۹۹/۱۰/۳۰به آرزوم رسیدم واای خدایا عاشقتم اصلا باورم نمیشه :)ارزوی خوشبختی و سلامتی میکنم به همه آدمای روی زمین     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خااااک واقعا از کورد اصیل تره و زن دوست تر ندیدم به عمرم بخدا🤗

عزیزم من خودم خیلی کورد هارو دوست دار مانا ازشون اصیل تر لر ها هستن از نظر تاریخ و قدمت و...

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2731
چ عالی پس...هرچی میدونی ازشون بگو

عزیزم از پدرم که کورد ایلام هست به جز غیرت و مردونگی و خانواده دوستی چیزی ندیدم بخدای واحد همه میگن پدرم مرده مرد واقعی 😚😚😚

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍

من ک زیاد نمیشناسم کوردان رو ولی بابام رفته بود سنندج درس بخونه ی شب گیر میکنه میمونه تو برف ی خانواده سنندجی کلی اصرار میکنن بیاد خونشون بابام میگف اصن انگار منو رو سرشو گذاشته بودن میگم شاید منظورش این بوده

الان حتی باهاشون در ارتباطیم همشم میگه گیان گیان نمیدونم چ میگه باهاشون☺

2738
هر کی گفته کورد سر میبره و به کورد توهین کرده شعور و شخصیت نداشته خودش و پدر و مادر و هفت پشتش نشون ...

اینم حرفیه😂😂😂

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ 💁ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ / دانی ک از ادمی چ ماند پس مرگ   عشق است و محبت است و باقی همه هیییچ......😍😍
منم ملکشاهیم فدات 💕

د ایلام نیشی؟؟؟ زندگی کی

گلم ی چیزی بهم یاد بده بهش بگم کیف کنه...لهجشونو بلدی؟چون هم خودم دیدم ایلامیا یکی دوتایی ک من دیدم ...

حناسکم چوراسکم نازارگم عشقگم 

میشه چشم مستم. نازنینم عشقم

۹۹/۹/۹به آرزوم نرسیدم ولی ۹۹/۱۰/۳۰به آرزوم رسیدم واای خدایا عاشقتم اصلا باورم نمیشه :)ارزوی خوشبختی و سلامتی میکنم به همه آدمای روی زمین     
والا ی بار خواستم ب.و.س.ش کنم نذاشت گفت بعدش عذاب وجدان میگیرم😐😐😐😐نمیدونم عاشقانه محسوب میشه یا ...

ببین پسرای ما دختر سنگین دوست داررررن ،خودتو براش بگیر 

با پسرای دیگه حرف نزن 

جوری نشون نده با همه پسرا راحتی یا ... ،بهش بفهمون جز تو به هیشکی سلام هم نمیدم 

خدایا شکرت 🧚🏼‍♀
عزیزم الان چ ربطی به قوم لر داره عجب

من خودم لر نیستم اما نشنیدم قومی از لر ها اصالت بیشتری داشته باشه

خودم فارسم البته 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد🤩💞 خیلی وقته از این امضا می گذره خدایا تنها امیدم دامنم رو سبز کن...عاشق همسرم و زندگیم هستم🤩❤️
2706