2737
2739
عنوان

بهترین کادوی تولدتون چی بوده

145 بازدید | 26 پست

سلام دوستان چند روز دیگه تولدمه حالا یه سوال بهترین کادوی تولدتون چی بوده و دوست دارید چی بهتون کادو بدن؟

خداکنه اونی باشیم ک دلمون میخواد نه اونی باشیم ک دلشون میخواد...

دستبندو انگشتر نقره  بهترین فرد زندگیم بهم داد

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهترینش از طرف عشقم بود امسال یه گردنبند نقره ک دوست دارم‌به صد زبون توی لنزش نوشته شده 

انشالله خانوادم مخالفتشون‌تموم شد روز نامزدیمون میندازمش گردنم❤️😔🙏🏻

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
2728
بهترینش از طرف عشقم بود امسال یه گردنبند نقره ک دوست دارم‌به صد زبون توی لنزش نوشته شده  ...

انشالله هر چی خیرع

هیچوقت کادوی تولدنگرفتم همسرم یه کیک میخره باصددویست تومن پول😒

کادو قشنگ تره منم بدم از کادوی پولی میاد😂

2738
بهترین تولد و کادوهام واسه امسالم بود کیک دلخواه کلی لباس گرون که یه هفته از روش نگذشت از سوراخ های ...

چرا

هیچوقت کادوی تولدنگرفتم همسرم یه کیک میخره باصددویست تومن پول😒

اره مثل من تازه فقط ۵۰ ت😭😭😭

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2706