2737
2734
عنوان

مارک خوب لوازم برقی

114 بازدید | 18 پست

بچه های نی نی سایت سلام میخوام برای جهیزیه خرید منم ولی موندم دلمونتی بگیرم یا نگیرم به نظرتون برند خوبیه یا بوش و برندای دیگه بهترن خانومای عزیز لطفا کمک کنین 

تچکر

❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام اسی  مهم این است  چی میخوای بگیری  لیست وسایل را آماده کن برای خرید  پیام بده  بیت بگم 

اعلام حضور برای تامیکم ممنون 👇

https://uupload.ir/files/ohvi_۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۰۳۰۳۴.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

بايد هر وسيله اي كه ميخري برا مارك اون وسيله تاپيك بزني

مثلا الان بگي بهترين مارك همه ميگن بوش

ولي جاروبرقي من سامسونگه برا مامانم بوش

مامانم گرون تر هم خريده ولي برا من خيلي عاليه برا مامانم معموليه

2738
لیست رو آماده کردم فقط تو خرید مارکش گیر کردم نمیدونم

خودم بچه بانه هستم تو تاپیک سرمایه بفرست برام راهنمایی کنم  یا تلگرام ma123556@

بیایید این تاپیک 👇

https://uupload.ir/files/ohvi_۲۰۲۱۰۱۲۴_۰۰۳۰۳۴.png

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

اره خوبه ابمیوه گیریش خیلی خوبه،ببین جارو برقی فیلیپس یا بوش وردار،چرخ گوشت فیلیپس،مایکرویو سامسونگ یا الجی،اتو فیلیپس و تفال، غذا ساز فیلیپس،پلو پز  تفال،خرد کن مایر اگ بازم سوالی بود بگو چون منم دارم جهاز میخرم تحقیق کردم

فکر کنم قفله چیزی نمیشه ارسال کرد

تلگرام میشه بانو 

2706