2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرکلاژ که الان دیره دیگه ولی پرولوتون عالیه  وزن بچه هم خوبه فقطزحتما امپول ریه بزن اصلا وقت ا ...

اره دکتر سودابه بهراد ...من دوشنبه وقت سنو دارم سه شنبه ميرم پيشش 

نه متاسفانه میدونم‌چی میگی ولی دیگه مجبورهستیددوطرف

اره خودم خيلی اذيت ميشم مخصوصا اينک درد دندون وگوشم اومده سراغم دعا کنيد حداقل اين دردم ارومشه خيلی اذيتم

2728
24 هفته نموند برات؟اره بهم توجه ميکنه اما اينک هی بهش بگم پاشو اينو بيار اونو بيار خسته ميشه اخه اون ...

تو رو خدا کار نکن..... یکی رو خبر کن بیان پیشت...

مگه میشه بااین شرایط کسی بهت نمیرسه؟

کار نکن بلند نشو 

من روزای آخر کار کردم کیسه آب پاره شد ۳۶ هفته

تو رو خدا کار نکن..... یکی رو خبر کن بیان پیشت... مگه میشه بااین شرایط کسی بهت نمیرسه؟ کار نکن بلن ...

شايد فردا زنگ بزنم مادرشوهرم بياد يمدت باهم قطع رابطه بوديم اما بنظرم بياد بهتره تا بچم چيزيش بشه

2738
اره خودم خيلی اذيت ميشم مخصوصا اينک درد دندون وگوشم اومده سراغم دعا کنيد حداقل اين دردم ارومشه خيلی ...

من برای دخترم همین‌بلاسرم اومددندون وگوشم دردگرفت 

اخرسردخترم دنیااومداولین کاری که کردم دندونموکشیدم دندون عقلم بود!

استامینفن بخوروبروپیش دندونپزشک داروآنتی بیوتیک بده یکم‌بهترمیشی حتماعفونت کرده.انشالله سروقت صحیح وسالم بچه اتوبغل بگیری

سرکلاژ که الان دیره دیگه ولی پرولوتون عالیه  وزن بچه هم خوبه فقطزحتما امپول ریه بزن اصلا وقت ا ...

نمیدونم دکتر الله وردی رو میشناسی یا نه تو بیمارستان مصطفی خمینی پزشک nicuهست خیلی دمتر باسواد و مهربونه بزنی تو نت هم همه مریضاش ازش راضی هستن من ۲۹زایمان کردم دکتر گفت امپول ریه زدنش با نزدنش زیاد فرقی ندارن همه یاد گرفتن فکر میکنن آمپول زدن دیگه بچه دنیا بیاد هیچ مشکلی نداره بچه که زود دنیا بیاد اپلین ویزی کع میزنن آمپول سورفکتانت که ریش آزاد بشه بعد هر چند روز یه بار دستگاه ونایلاتور رو قطع می‌کنند ببینن بوه میتونه نفس بکشه یا نه بعدم تو نوزاد نارس مغز مهمتر از ریه هست اون درمان داره ولی مغز نه اسی همه سعیتو بکن که زود زایمان نکنی همین همینقدر که بچه زیر سی هفته مونده و سالمن همینقدر و حتی بیشتر نمونده بچشهاشون مثه دختر من که خرداد تو ۲۹هفته و پنج روز دنیا اومد استرس رو از خودت دور کن  

لطفا حسود نباشیم
من برای دخترم همین‌بلاسرم اومددندون وگوشم دردگرفت  اخرسردخترم دنیااومداولین کاری که کردم دندون ...

ممنونم دارم دهانشويه وچيزای ديگه امتحان ميکنم شما با انتی ييوتيک حالتون خوبشد؟من چهارپنج بسته تو طول بارداريم اموکسی خوردم ديگ ميترسم بخورم

نمیدونم دکتر الله وردی رو میشناسی یا نه تو بیمارستان مصطفی خمینی پزشک nicuهست خیلی دمتر باسواد و مهر ...

دخترت الان سالمه؟من اگ اوضام بد شد ميرم سرکلاژ نميتونم بزارم بچم ايقد بدبختی بکشه

2706