2733
2734
تو گوگل سرچ کن خیلی اسم هست انقدر که گیج میشین ، اسم یهو باید به دل بیفته ، البته مادرم میگن ، خدا ف ...

درستههه منم منتظرم به دلم بیفته . مرسانا دوست دارم. باباشم بهار دوست داره. ☺

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اسم پسرتو چی میخوای بذاری؟

هنوز انتخاب نکردم تا هفته پیش حسم میگفت دختره .میخاستم بزارم کژال ..ولی پسر تاحالا بهش فکر نکردم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
الهی انشالله صحیح و سالم فارغ بشی منم دعا کن.من مرسانا دوست داشتم باباش سوین من موفق شدم

مرسی عزیزم. چشم محتاجم به دعا. زایمانت طبیعی بود شما؟ خیلی درد داره؟ 

چه خوب موفق شدی😍 مرسانا کمیاب تر و خاص تره😍

خدایا شکرت
2738
ای جانم. کژال اسم کردی هست. 😍

اره عزیزم کرد نیستم ولی همسرم خوشش میومد

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
مرسی عزیزم. چشم محتاجم به دعا. زایمانت طبیعی بود شما؟ خیلی درد داره؟  چه خوب موفق شدی😍 مرسانا ...

برای طبیعی رفتم ولی نتونستم سزارین اجباری شدم.بگم درد نداره دروغ گفتم ولی دردشم شیرینه

2706