2733
2734
سلام دوستان عزیز خواهشا کمکم کنید اگه کسی در اطرافیانش دیده موردی که این بیماری رو دارن علائمش درمانش راهنمایی میخوام
توی نت سرچ کن ... بابای دوستم پارکینسون داره در مورد علایم و درمانش زیاد نمیدونم ولی کم کم از پا افتاده میشه و نیاز به کمک داره ... یه بار هم دوستم میگفت باباش مثلا از خواب بیدار میشه میگه دست فلانی خوب شد در حالی که اون خاطره برای 10 سال قبل هس ولی اون نمیتونست زمان رو درست حساب کنه و ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بابا برگ من فقط لرزش دست دارن که گاهی شدید تر میشه که اصلا نمیتونن چیزی دستشون بگیرن البته با کمک واکر باید راه برن گاهی هم نمیتونن البته الان سنشون زیاده و سالهاس این مشکل رو دارن حالا تازه اینقدر حاد شده
بابا برگ من فقط لرزش دست دارن که گاهی شدید تر میشه که اصلا نمیتونن چیزی دستشون بگیرن البته با کمک واکر باید راه برن گاهی هم نمیتونن البته الان سنشون زیاده و سالهاس این مشکل رو دارن حالا تازه اینقدر حاد شده
2738
2706